Povezane vesti

‘Tigru’ prija Španija: Falkao ulazi u golgetersku seriju, u nadoknadi srušio Bilbao (video)

Hot sport 22.09.2021
Kolumbijskom napadaču, Radamelu Falkau očigledno prija povratak na Pirineje. Iako je već zašao u pozne fudbalske godine, a povrede su ga odavno načele, popularni “el Tigre” pokazuje da još poseduje taj predatorski instinkd. U dve odigrane… »
Tigar je zver gladna golova! Dva pogotka za 33 minuta u Primeri, Rajo na mestu koje vodi u Ligu šampiona

Mozzart sport 22.09.2021
Fantastični Kolumbijac ozbiljna noćna mora za tim iz Baskije, pošto je ovo njegov osmi gol na pet utakmica u karijeri tokom Atletik Bilbaa - 2:1. Debelo je zagazio u 36. godinu života, ali Radamel Falkao još uvek nije reakao poslednju reč u svojoj… »