Povezane vesti
Uhapšen Somborac zbog krijumčarenja 85 migranata
RTV 22.09.2021
SOMBOR - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Somboru uhapsili su P. M. (1975) iz Sombora, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen prelaz državne granice i krijumčarenje ljudi. Policija je prilikom pretresa u kući… »
FOTO: Zemunac uhapšen u Novom Sadu zbog nelegalne trgovine narkoticima
Moj Novi Sad 22.09.2021
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. S. (1993) iz Zemuna, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Pretresom stana u kome osumnjičeni… »
Novi Sad: Osumnjičen za nelegalnu trgovinu narkoticima
RTV 22.09.2021
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. S (1993) iz Zemuna, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. Pretresom stana, u kome… »
Vesti dana »

Utisak: Studenti neće biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Novi magazin pre 2 satajoš 2 povezane

Nađeno telo jednog od trojice hrvatskih planinara u slovenačkim Alpima: Potraga obustavljena do sutra
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

250.000 Ljudi marširalo protiv izraela! Krcate ulice uprkos kiši: "Najmanje što možemo zbog užasa u Gazi" (foto)
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Francuska dobila novu vladu: Već 13 imena bilo u prethodnoj, jedno imenovanje iznenađenje
Danas pre 4 satijoš 1 povezana