Povezane vesti

Argentinski teniser ispričao anegdotu o Novaku sa OI: Svi u studiju plakali od smeha (VIDEO)

Argentinski teniser ispričao anegdotu o Novaku sa OI: Svi u studiju plakali od smeha (VIDEO)

Vesti online 22.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković je teniser koji je omiljen među kolegama, pa tako često trenira sa mladim i talentovanim teniserima, a uvek im vremena da popriča i posavetuje slabije rangirane tenisere. Tako je Novak svojom spontanošću… »
Ispričao anegdotu o Novaku iz svlačionice: Teniser se hvalio forom za Đokovića, u studiju su "umirali" od smeha! (video)

Ispričao anegdotu o Novaku iz svlačionice: Teniser se hvalio forom za Đokovića, u studiju su "umirali" od smeha! (video)

Mondo 22.09.2021
Argentinac je u Beogradu ostao upamćen po selfiju koji je pravio sa Novakom Đokovićem posle njihovog meča, a sada je ispričao šta se dešavalo na Olimpijskim igrama u Tokiju. Argentinac je u Beogradu ostao upamćen po selfiju koji je pravio sa… »
"Ne šalim se stvarno! Dolazi do mene i kaže: Prijatelju moj! Je l' sve ok?" Prodao foru o Novaku i raspametio, svi su…

"Ne šalim se stvarno! Dolazi do mene i kaže: Prijatelju moj! Je l' sve ok?" Prodao foru o Novaku i raspametio, svi su…

Sportal blic 22.09.2021
je teniser koji je omiljen među kolegama. To pokazuje kroz borbu za tenisere koji su slabije rangirani, ali i kroz odnos sa njima. Često i trenira sa mladim i talentovanim teniserima koji mu to nikada ne zaboravljaju i kojima pokazuje šampionski put… »
Argentinski teniser o susretima sa Novakom: "Svaki put kad ga vidim moram da mu čestitam, jer on uvek nešto osvoji" (foto)

Argentinski teniser o susretima sa Novakom: "Svaki put kad ga vidim moram da mu čestitam, jer on uvek nešto osvoji" (foto)

Večernje novosti 22.09.2021
FOTO: Instagram/djokernole Korija, koji fizički veoma liči slavnom holivudskom glumcu DŽimu Keriju, prisetio se događaja sa Olimpijskih igara u Tokiju. A post shared by Novak Djokovic (@djokernole) - Sa Noletom imam jako dobru priču iz Tokija. Zato… »

Vesti dana »