Povezane vesti

"Osoba sam kojoj je potrebno vremena": Stefanos Cicipas se brani od optužbi poređenjem sa ženama

"Osoba sam kojoj je potrebno vremena": Stefanos Cicipas se brani od optužbi poređenjem sa ženama

Sportal blic 22.09.2021
Mnogo bure podigli su odlasci u toalet tokom nedavno završenog . Grčki teniser bio je javno kritikovan i publika je negodovala svaki put kada bi se nešto duže zadržao na pauzi između setova. Grčki teniser je već nekoliko puta pričao o ovim… »
Cicipas imao skandaloznu izjavu zbog pauza za toalet: “Meni je potrebno malo vremena, ali ne kao ženama”

Cicipas imao skandaloznu izjavu zbog pauza za toalet: “Meni je potrebno malo vremena, ali ne kao ženama”

Vesti online 22.09.2021
Grčki teniser Stefanos Cicipas izazvao je veliku pažnju tokom proteklog US opena zbg čestih odlazaka u toalet, a sada se i oglasio povodom toga. Cicipas je nekoliko puta govorio o ovome, a sada se osvrnuo se i na to koliko traje pauza kod žena. –… »
Skandalozni cicipas uvredio žene: "Potrebno mi je malo više vremena da to obavim, ali ne koliko treba ženama"

Skandalozni cicipas uvredio žene: "Potrebno mi je malo više vremena da to obavim, ali ne koliko treba ženama"

Večernje novosti 22.09.2021
FOTO: Tviter printskrin Mnogo prašine poslednjih meseci digao je grčki teniser svojim čestim i dugim toalet-pauzama, ali još više uzburkava javnost komentarima vezanim za te izlete. Sada je uspeo u celu priču da uvede i žene, mizoginim komentarom… »
Kad pomisliš da ne može niže - Cicipas sad prozvao teniserke

Kad pomisliš da ne može niže - Cicipas sad prozvao teniserke

Sportske.net 22.09.2021
Stefanos Cicipas komentarisao je svoje odlaske u toalet tokom mečeva, koji su mnogim njegovim protivnicima smetali. Njegov odgovor bio je prilično diskutabilan. "Kada sam jednom pobedio u setu sa 6:0, uzeo sam pauzu za toalet. Ne mislim da je to bilo… »
Cicipas se opet blamira: Kraće sam u toaletu od žena

Cicipas se opet blamira: Kraće sam u toaletu od žena

Nova 22.09.2021
Stefanos Cicipas još jednom se osvrnuo na pauze za toalet, a pitanje je da li će se njegov komentar dopasti koleginicama. Nastavio je da se brani Grk, podsetio se i jedne davnašnje pauze, koju je napravio pri ubedljivom vođstvu. Time je aludirao da su… »

Vesti dana »