Povezane vesti

"Jokićeva braća su kao mafijaši" NBA: zvezda je veliki Džokerov prijatelj, a sada je iznenadio pričom o njegovoj braći…

"Jokićeva braća su kao mafijaši" NBA: zvezda je veliki Džokerov prijatelj, a sada je iznenadio pričom o njegovoj braći…

Sportal blic 22.09.2021
, saigrač u , pred početak 75. NBA sezone otkrio je šta misli o braći srpskog centra. Krilni košarkaš je oduševljen Jokićem kao igračem, a nije mogao da ne prokomentariše i ostale članove porodice, pre svih braću Nemanju i Strahinju. Nikola… »
„Jokićeva braća su kao mafijaši, svaki drugi meč hoće da se potuku“

„Jokićeva braća su kao mafijaši, svaki drugi meč hoće da se potuku“

Nova 22.09.2021
Majkl Porter Junior, saigrač Nikole Jokića u Denver Nagetsima, pred početak 75. NBA sezone otkrio je šta misli o braći srpskog centra. Krilni košarkaš je oduševljen Jokićem kao igračem, a nije mogao da ne prokomentariše i ostale članove… »
Jokićeva braća su kao mafijaši! Saigrač otkrio šokantan detalj o Strahinji i Nemanji - Svaki drugi meč hoće da se tuku!

Jokićeva braća su kao mafijaši! Saigrač otkrio šokantan detalj o Strahinji i Nemanji - Svaki drugi meč hoće da se tuku!

Mondo 22.09.2021
Strahinja i Nemanja Jokić su ostavili utisak na sve u Denveru. Strahinja i Nemanja Jokić su ostavili utisak na sve u Denveru. Majkl Porter junior je u velikom intervjuu pred početak sezone pričao o svojim ambicijama, planovima za narednu sezonu, ali i… »
Jokićev saigrač priznao: Kada sam došao u Denver, pitao sam se zašto ovaj igra; čuo sam da kad ode u Srbiju pije pivo…

Jokićev saigrač priznao: Kada sam došao u Denver, pitao sam se zašto ovaj igra; čuo sam da kad ode u Srbiju pije pivo…

Hot sport 22.09.2021
Jokićev saigrač iz Denver Nagetsa, Majkl Porter Džunior, otkrio je u jednom intervjuu svoje prve utiske o srpskom košarkašu po dolasku u Denver. Porter je gostujući u podkastu, kod sada već bivšeg NBA košarkaša Džej Džej Baree, priznao da kada… »
Nikad nisam video nekoga kao što je Jokić: Došao u Denver pa ostao u čudu - Mislio sam se zašto on igra, a onda...

Nikad nisam video nekoga kao što je Jokić: Došao u Denver pa ostao u čudu - Mislio sam se zašto on igra, a onda...

Mondo 22.09.2021
Majkl Porter junior je oduševljen što je saigrač Nikole Jokića, a sad je otkrio i šta ga to čini neverovatnim. Majkl Porter junior je oduševljen što je saigrač Nikole Jokića, a sad je otkrio i šta ga to čini neverovatnim. Bliži se početak… »

Vesti dana »