Povezane vesti

Ovo nije moja ćerka, muka mi je! Majka maloletnice iz Zadruge očajna - "Sramota je da izađe iz kuće, samo plače"!

Ovo nije moja ćerka, muka mi je! Majka maloletnice iz Zadruge očajna - "Sramota je da izađe iz kuće, samo plače"!

Mondo 22.09.2021
Milica Veselinović je razočarala majku Anu, koja ne može ni da je gleda od sramote. Milica Veselinović je razočarala majku Anu, koja ne može ni da je gleda od sramote. Maloletna učenica Zadruge 5 Milica Veselinović započela je vezu s Mensurom… »
Ovo nije moja ćerka, muka mi je da gledam Majka maloletne zadrugarke slomljena zbog njenog ponašanja!

Ovo nije moja ćerka, muka mi je da gledam Majka maloletne zadrugarke slomljena zbog njenog ponašanja!

Alo 22.09.2021
Jedan od najkontroverznijih odnosa u "Zadruzi" svakako je onaj koji Mensur Ajdarpašić ima sa maloletnom, sedamnaestogodišnjom Milicom Veselinović, sa kojom svakodnevno ima intimne odnose pred milionima gledalaca, zbog čega je njena porodica očajna… »
"Ovo nije moja ćerka, muka mi je kad gledam šta radi" Majka maloletnice iz "Zadruge" svaki dan u suzama i ima velike…

"Ovo nije moja ćerka, muka mi je kad gledam šta radi" Majka maloletnice iz "Zadruge" svaki dan u suzama i ima velike…

Blic 22.09.2021
Maloletna učenica "Zadruge" Milica Veselinović (17) i Mensur Ajdarbašić nakon ulaska u rijaliti stupili su u vezu, a ubrzo su imali i vrelu akciju pre kamerama što je njenu majku duboko potreslo. Majka maloletne Milice (17), Ana Veselinović, danima… »

Vesti dana »