Povezane vesti
Počeo sa radom Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik sa video-servisom
Danas 22.09.2021
Povodom Međunarodnog dana gluvih, u Gradskoj organizaciji gluvih grada Beograda, svečano je otvoren Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik sa video-relej servisom. Ovaj servis će biti dostupan 24 sata dnevno svih sedam dana u nedelji, a… »
Prevodilački centar za više od 70.000 gluvih i nagluvih
Dnevnik 22.09.2021
BEOGRAD: U Beogradu je danas otvoren Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik sa video relej servisom, prvi u Srbiji, a dostupan je 24 sata, sedam dana u nedelji. Više od 70.000 gluvih i nagluvih građana i članovi i njihovih porodica moći će da… »
Otvoren Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik
RTV 22.09.2021
BEOGRAD - Danas je svečano otvoren Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik sa video relej servisom, prvi u Srbiji koji je dostupan 24 sata, 7 dana u nedelji, za sve korisnike u Srbiji i one koji prolaze kroz našu zemlju. Pokretanjem centra više… »
Srbija dobila prevodilački centar za znakovni jezik
RTS 22.09.2021
Prvi Nacionalni prevodilački centar za znakovni jezik otvoren je u Beogradu. Svakodnevno unapređenje položaja osoba sa invaliditetom, njihovo aktivno uključivanje u društveni život i stvaranje Srbije bez barijera, jedan su od prioriteta, poručila resorna… »
Vesti dana »
"Umoran sam, gotovo je": Nejmar se svađao i plakao, pa završio karijeru
Mondo pre 5 minutajoš 16 povezanih
Runi u BBC studiju zapalio Mundijal: “FIFA-u i Infantina bi trebalo da bude sramota zbog ovoga!”
Telegraf pre 15 minutajoš 8 povezanih
Skupštinski odbor utvrdio da je 10 zakonskih predloga u skladu s Ustavom
Danas pre 10 satijoš 2 povezane






