Povezane vesti

Suma plakao uživo, besan na Partizan i trenera: Spreman sam na sve

Suma plakao uživo, besan na Partizan i trenera: Spreman sam na sve

Nova 22.09.2021
Sejduba Suma najavio je da će oglasiti na Instagramu, a onda je sa očima punim suza govorio o svojoj situaciji u Partizanu. Najpre je najavio uživo uključenje. „Za sat vremena biću uživo na Instagramu jer mnogo ljudi želi da me pita šta se… »
"Stanojević ne govori istinu, hoću da igram, a on to ne želi": Sejduba Suma kroz suze osuo paljbu po treneru Partizana…

"Stanojević ne govori istinu, hoću da igram, a on to ne želi": Sejduba Suma kroz suze osuo paljbu po treneru Partizana…

Sportal blic 22.09.2021
Sejduba Suma najavio je da će oglasiti na Instagramu, a onda je sa očima punim suza govorio o svojoj situaciji u Partizanu. Najpre je najavio uživo uključenje. - Za sat vremena biću uživo na Instagramu jer mnogo ljudi želi da me pita šta se… »
Šok uživo - sejduba Suma udario na stanoja: Bio sam zdrav za derbi, nije istina to što trener govori!

Šok uživo - sejduba Suma udario na stanoja: Bio sam zdrav za derbi, nije istina to što trener govori!

Mondo 22.09.2021
Javno se oglasio da sve objasni, dugo su ga navijači čekali, a onda je rekao šta mu je na duši. Javno se oglasio da sve objasni, dugo su ga navijači čekali, a onda je rekao šta mu je na duši. Sejduba Suma je prvo na instagramu objavio da će se… »

Vesti dana »