Povezane vesti

Jokić o odluci da ne igra za Srbiju: Opet bih uradio isto

Jokić o odluci da ne igra za Srbiju: Opet bih uradio isto

Politika 23.09.2021
DENVER – „Doneo sam odluku, bila ona dobra ili loša, držim se nje. Opet bih isto uradio”, izjavio je srpski košarkaš Nikola Jokić na molbu američkih novinara da prokomentariše odluku da ne igra za Srbiju minulog leta. Srbija bez Jokića nije… »
Jokićeve reči o Srbiji izazvale novi revolt, navijači spominju Đokovića i Rađu

Jokićeve reči o Srbiji izazvale novi revolt, navijači spominju Đokovića i Rađu

Nova 23.09.2021
Nikola Jokić izazvao je veliko ogorčenje navijača i ljubitelja košarke u Srbiji zbog izjave u Denveru da bi opet odbio da igra za Srbiju. Na prvom medijskom okupljanju u Nagitsima, MVP NBA lige govorio je o odluci da ne igra za Srbiju ukoliko se… »
Jokić još jednom o neigranju za Srbiju: Doneo sam odluku bila ona dobra ili loša!

Jokić još jednom o neigranju za Srbiju: Doneo sam odluku bila ona dobra ili loša!

Večernje novosti 22.09.2021
FOTO: N. Paraušić Najkorisniji igrač NBA lige je još jednom bio upitan za odluku koju je doneo letos, da ne nastupi za reprezentaciju u kvalifikacijama za Olimpijske igre. - Doneo sam odluku, bila ona dobra ili loša, držaću se toga - rekao je… »
"Stiže mi beba, to je vrhunac života": Oglasio se Nikola Jokić i progovorio o neigranju za Srbiju: "opet bih to uradio…

"Stiže mi beba, to je vrhunac života": Oglasio se Nikola Jokić i progovorio o neigranju za Srbiju: "opet bih to uradio…

Sportal blic 22.09.2021
, aktuelni MVP NBA lige, u prvom obraćanju pred početak nove sezone govorio je o mnogim temama. Očekivano vrlo brzo se izdvojio odgovor o razlogu zbog kog nije igrao za Srbiju. Srpski centar je zbog umora odlučio da preskoči reprezentativnu akciju… »

Vesti dana »