Повезане вести
"Јак удар, јако је тресло" поново подрхтавало тло у Петрињи: Јачина потреса 3,7 Рихтера, осетио се и у БиХ!
Мондо 23.09.2021
Епицентар потреса био је шест километара од Сиска. Епицентар потреса био је шест километара од Сиска. Земљотрес јачине 3,7 степени по Рихтеру затресао је протекле ноћи централну Хрватску, а могао се осетити и у северозападним… »
Дуго није овако тресло: Земљотрес јачине 3,7 потресао Хрватску око поноћи, епицентар код Петриње
Курир 23.09.2021
Сеизмолошка служба је синоћ око пола сата након поноћи забележила умерен потрес са епицентром код Петриње. Магнитуда потреса износила је 3,7 према Рихтеру, а интензитет у епицентру В степена ЕМС лествице. #потрес ( #еартхqуаке)… »
Јак земљотрес ноћас погодио Хрватску
Нова 23.09.2021
Јак земљотрес погодио је ноћас око 01.30 средишњу Хрватску. Магнитуда потреса била је 3,7 Рихтера, објавила је хрватска сеизмолошка служба, преноси Дневник.хр. Према првим проценама странице ЕМСЦ потрес је био магнитуде 4,1… »
Вести дана »
Извоз расте, али САД и даље зависе од увоза - дефицит остаје висок
Каматица пре 2 сатајош 25 повезаних
Ово су цене горива за следећу недељу: Ево колико ћемо плаћати до 19. децембра
Курир пре 30 минутајош 21 повезана
Обезбеђене паре за гасно спајање са Македонијом Ђедовић Хандановић: Дужина гасовода 144 км, а завршетак до краја 2027.
Дневник пре 5 минутајош 23 повезане
Прогноза времена за Србију за 12. децембар 2025: магла, росуља и тмурно време
Глас југа пре 5 сатијош 22 повезане
Нова правила за високошколске установе од 1. јануара: Сва плаћања и трошкови искључиво преко система СПИРИ
Телеграф пре 1 сатјош 14 повезаних



