Povezane vesti

"Samo neka nastavi tako": Vučić o mladoj poslanici SNS Neveni Đurić: To znači da ona vredi i da su se mnogo nasekirali

"Samo neka nastavi tako": Vučić o mladoj poslanici SNS Neveni Đurić: To znači da ona vredi i da su se mnogo nasekirali

Blic 23.09.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da su mu ponašanje mlade poslanice SNS Nevene Đurić (u emisiji "Reč na reč") i reakcije takozvane "druge Srbije" o njenom nastupu, najbolji signal da je u pravu što je u njoj prepoznao talenat kakav… »
VIDEO: Za nju Vučić kaže da je "najveći talenat politike" - procenite sami

VIDEO: Za nju Vučić kaže da je "najveći talenat politike" - procenite sami

Radio 021 23.09.2021
Poslanica Srpske napredne stranke Nevena Đurić privukla je pažnju javnosti nakon nastupa u emisiji "Reč na reč" na Radio-televiziji Srbije. Đurić je u jednom medijskom nastupu konstatovala kako je gazda javnog servisa Dragan Đilas, te da se… »
Nevena Đurić: Najmlađa SNS uzdanica

Nevena Đurić: Najmlađa SNS uzdanica

Danas 23.09.2021
Najmlađa narodna poslanica Srpske napredne stranke Nevena Đurić mogla bi da se upiše i među najistaknutije naprednjačke jurišnike na opoziciju u TV debatama nakon okršaja sa funkcionerkom demokrata Draganom Rakić u emisiji javnog servisa „Reč… »
Svi pričaju O NEVENI, poslanici SNS: Predstavnike opozicije javno nazvala diletantima i derištima, a evo šta je sada rekla o…

Svi pričaju O NEVENI, poslanici SNS: Predstavnike opozicije javno nazvala diletantima i derištima, a evo šta je sada rekla o…

Kurir 23.09.2021
Mlada poslanica SNS-a, Nevena Đurić, dospela je u žižu javnosti svojim nastupom na debati na nacionalnoj televiziji. Ona je svoje opozicione "protivnike" nazvala "derištima" i "diletnantima" i tako izazvala burne i oprečne rekacije. Sam predsednik… »
"Ona je najveći talenat politike, vratila mi je osmeh na lice" Vučić prokomentarisao nastup Nevene Đurić, mlade nade SNS-a

"Ona je najveći talenat politike, vratila mi je osmeh na lice" Vučić prokomentarisao nastup Nevene Đurić, mlade nade SNS-a

Blic 23.09.2021
Nakon nastupa mlade poslanice Srpske napredne stranke (SNS) Nevene Đurić u emisiji “Reč na reč” na RTS-u u utorak uveče, u kome je kolege iz opozicije, između ostalog, nazvala “derištima” i “diletantima”, oglasio se i predsednik SNS… »

Vesti dana »