Povezane vesti

Uplakani brat preminule gej prostituke: Srećko nije zaslužio ovako da umre, a njegov partner nije došao ni da mu sveću…

Uplakani brat preminule gej prostituke: Srećko nije zaslužio ovako da umre, a njegov partner nije došao ni da mu sveću…

Kurir 23.09.2021
Porodica pokojnog Srećka Vasića za Kurir je ispirčala da je on u petak čekao D. P. ispred CZ i da su potom zajedno došli u selo u kuću u kojoj je kasnije preminuo. Da podsetimo, Vasić je u ponedeljak umro u kući svog partnera D.P. - Srećko nam se… »
Komšije o mladiću koji je umro u kući partnera: Srećko je bio fin prema svima!

Komšije o mladiću koji je umro u kući partnera: Srećko je bio fin prema svima!

Kurir 23.09.2021
Obdukcija tela pokojnog Srećka Vasića koji se bavio gej prostitucijom, a koji je preminuo u ponedeljak u kući svog partnera D.P. u Stojniku kod Sopota još nije završena, a meštani ovog sela vidno su potreseni tužnim vestima. O pokojnom Vasiću svi… »
Misterija: Gej prostitutka nađen mrtav u kući partnera-robijaša

Misterija: Gej prostitutka nađen mrtav u kući partnera-robijaša

Kurir 23.09.2021
Srećko Vasić (37) preminuo je prekjuče u kući svog partnera D. P. u selu Stojnik kod Sopota, a na telu nesrećnog muškarca primećene su sumnjive povrede! Telo pokojnog Srećka pronađeno je na krevetu u lokvi krvi i telesnih tečnosti, a kako smo… »
Misteriozna smrt gej muškarca: Pronađen mrtav u krevetu partnera, otac sumnja da ga je on ubio: "Čekao ga je da izađe iz…

Misteriozna smrt gej muškarca: Pronađen mrtav u krevetu partnera, otac sumnja da ga je on ubio: "Čekao ga je da izađe iz…

Blic 22.09.2021
Moj sin je bio s D. u vezi pet godina. On ga je maltretirao, terao na prostituciju, tukao je i mene i njegovu majku, pretio da će baciti bombu na našu kuću! U petak je moj sin otišao da ga sačeka iz zatvora, a u nedelju su mi javili da je mrtav. Ja… »

Vesti dana »