Povezane vesti

Matija iz Igre sudbine žali zbog smrti Nenadovica, ali ima i jaku poruku

Matija iz Igre sudbine žali zbog smrti Nenadovica, ali ima i jaku poruku

Nova 23.09.2021
Glumac Pavle Jerinić, Matija iz serije "Igra sudbine" emotivnom objavom, ali uz važnu poruku oprostio se od kolege Nenada Nenadovića koji je juče preminuo u 57. godini od posledica koronavirusa. On je na stori priči na Instagram nalogu objavio status… »
Sram vas bilo: Jokanović u svađi s antivakserima zbog smrti Nenada Nenadovića

Sram vas bilo: Jokanović u svađi s antivakserima zbog smrti Nenada Nenadovića

Nova 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je juče u 57. godini života od posledica koronavirusa. Nenadović se, kako su pre nekoliko dana naveli iz pozorišta „Boško Buha“, najverovatnije zarazio koronavirusom na jednom od snimanja. Bio je hospitalizovan… »
Milica Milša slomljena zbog smrti Nenada Nenadovića (FOTO)

Milica Milša slomljena zbog smrti Nenada Nenadovića (FOTO)

Vesti online 23.09.2021
Popularni glumac Nenad Nenadović preminuo je juče u Beogradu u 57. godini života, posle višednevne borbe sa koronavirusom. Prerana smrt umetnika potresla je javnost, a Nenadovićeve kolege od jutros se opraštaju od njega dirljivim porukama. Glumica… »
Milica Milša plakala kao kiša u emisiji zbog smrti Nenada Nenadovića VIDEO

Milica Milša plakala kao kiša u emisiji zbog smrti Nenada Nenadovića VIDEO

Nova 23.09.2021
Smrt Nenada Nenadovića, koji je preminuo u 57. godini od posledica koronavirusa u Kovid bolnici u Batajnici, potresla je srpsko glumište, a posebno njegove kolege s kojima je blisko sarađivao. Milica Milša teško je primila ovu tužnu vest. Iako su se… »
Predivni moj Nešo: Žarko Jokanović neutešan zbog smrti Nenada Nenadovića

Predivni moj Nešo: Žarko Jokanović neutešan zbog smrti Nenada Nenadovića

Nova 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je juče u 57. godini života od posledica koronavirusa. Od njega se na društvenim mrežama oprostio i Žarko Jokanović, scenarista serije "Igra sudbine", u kojoj je Nenadović imao jednu od poslednjih uloga. „Umro je… »
Ammar Mešić se oprostio od kolege Nenadovića: Hvala ti za kvalitetno detinjstvo

Ammar Mešić se oprostio od kolege Nenadovića: Hvala ti za kvalitetno detinjstvo

Nova 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je juče u 57. godini života od posledica koronavirusa. Od njega se na društvenim mrežama oprostio i glumac Ammar Mešić, sa kojim je Nenadović igrao zajedno u popularnoj seriji "Igra sudbine". „Zbogom, dragi naš… »
Kako bez tebe, Nešo: Milica Milša se potresnim rečima oprostila od Nenadovića

Kako bez tebe, Nešo: Milica Milša se potresnim rečima oprostila od Nenadovića

Nova 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je juče u 57. godini života od posledica koronavirusa. Od njega se na društvenim mrežama oprostila i glumica Milica Milša, sa kojom je Nenadović igrao zajedno u popularnoj seriji "Igra sudbine". Ona je bila glavni… »
Milica Milša: „Nešo dragi moj prijatelju, sad znam kako duša boli”

Milica Milša: „Nešo dragi moj prijatelju, sad znam kako duša boli”

Svet & Skandal 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je u sredu u 57. godini u Beogradu od posledica koronavirusa, a među prvima se od njega oprostila glumica Milica Milša, zvezda serije „Igra sudbine”! Milica Milša na svom instagram profilu objavila je zajedničnu… »

Vesti dana »