Povezane vesti

Hvala što si mi zamenio oca NA neki način; Obećavam da ću čuvati Janu i Minu! Brunerov TV sin se dirljivim rečima…

Hvala što si mi zamenio oca NA neki način; Obećavam da ću čuvati Janu i Minu! Brunerov TV sin se dirljivim rečima…

Prva 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović napustio nas je sinoć u 57. godini. Poslednje dane proveo je u kovid bolnici u Batajnici, gde je preminuo od posledica korona virusa. Ova vest pogodila je glumačku scenu širom regiona, pa se mnoge kolege od jutros pozdravljaju… »
"Dok ste sinoć gledali Brunerove scene, Neša je tad od nas odlazio": Milica Milša u suzama o Nenadoviću

"Dok ste sinoć gledali Brunerove scene, Neša je tad od nas odlazio": Milica Milša u suzama o Nenadoviću

Telegraf 23.09.2021
- Poručila bih mu da i dalje nosi svoj osmeh sa sobom gde god da ide, jer on širi radost. Sigurna sam da je u raju sa nekim ljudima koje voli. A mi ga volimo odavde i vidimo se. Nadam se da nas njegov osmeh čeka tamo - rekla je Milica, ne mogavši da… »
Čuvena Šojićeva eksencija mu se pridružila na nebu: Gutović i Nenadović ponovo mogu u lov

Čuvena Šojićeva eksencija mu se pridružila na nebu: Gutović i Nenadović ponovo mogu u lov

Telegraf 23.09.2021
Glumac Nenad Nenadović preminuo je u sredu uveče od posledica korona virusa u bolnici u Batajnici. Glumca Nenada Nenadovića (57), koji je sinoć preminuo od posledica korona virusa u kovid bolnici u Batajnici pamtićemo ga i po ulozi ambasdadora u… »
Idem ulicom i izvinjavam se, ljudi mi kažu: "Moja baba te mrzi". Pamtićemo Nenadovića kao ozloglašenog Brunera

Idem ulicom i izvinjavam se, ljudi mi kažu: "Moja baba te mrzi". Pamtićemo Nenadovića kao ozloglašenog Brunera

Telegraf 23.09.2021
Glumac je preminuo sinoć od posledica korona virusa. Glumac Nenad Nenadović, preminuo je sinoć u kovid bolnici u Batajnici. Umetnik, kog je publika upoznala još dok je bio dete, ostaće možda najupamćeniji po jednoj od svojih poslednjih uloga. Kao… »

Vesti dana »