Povezane vesti

Tenis je postao igra nerava za milijardere, Đoković ima 500.000.000 u banci i kaže da je pod stresom?

Tenis je postao igra nerava za milijardere, Đoković ima 500.000.000 u banci i kaže da je pod stresom?

Mozzart sport 23.09.2021
“Ja od nagrade za osvajanje Rolan Garosa nisam mogao da kupim ni stančić“, kaže Nikola Pjetranđeli, član teniske Kuće slavnih. Sve do sloma u polufinalu Olimpijskih igara svet je bio prinuđen da piše hvalospeve i divi se igri Novaka… »
Novak ima 500 miliona dolara i odigra onako finale! Italijan ljut: Kakav bre stres, Rodžer je najbolji od njih trojice!

Novak ima 500 miliona dolara i odigra onako finale! Italijan ljut: Kakav bre stres, Rodžer je najbolji od njih trojice!

Mondo 23.09.2021
Nikola Pjatranđeli ljut na Novaka Đokovića. Nikola Pjatranđeli ljut na Novaka Đokovića. Nije Novak Đoković uspeo da stigne do kalendarskog grend slema i 21. grend slem titule. U finalu US opena ga je u Njujorku zaustavio Danil Medvedev (Rusija)… »
Legendarni teniser žestoko napao Novaka: Đoković ima 500 miliona i odigra onako finale! Ja ni mali stan nisam mogao da kupim

Legendarni teniser žestoko napao Novaka: Đoković ima 500 miliona i odigra onako finale! Ja ni mali stan nisam mogao da kupim

Večernje novosti 23.09.2021
FOTO: Tanjug Italijan je iskoristio priliku i da prozove Novaka Đokovića, koji je nedavno izgubio finale Ju-Es opena od Danila Medvedeva. Pjetranđelija žestoko boli veličina nagrada koje su bile nekada i danas. – Ja sam voleo da igram tenis i… »
Da li je Novak ovo zaslužio? Italijan nije birao reči

Da li je Novak ovo zaslužio? Italijan nije birao reči

Sportske.net 23.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izazvao je burnu reakciju nekadašnjeg italijanskog igrača Nikole Pjentrađelija, koji mu očigledno nije oprostio igru protiv Danila Medvedeva u finalu US opena. Đoković je pre 10-ak dana imao priliku da… »
„Novak ima 500 miliona u banci i igra pod stresom? Šalite se?“

„Novak ima 500 miliona u banci i igra pod stresom? Šalite se?“

Nova 23.09.2021
Vremešni 88-godišnji Nikola Pjetranđeli, legendarni italijanski teniser, poznat je po provokativnim izjavama, sada je jednu imao na račun Novaka Đokovića. Boli Pjetranđelija što je raspodela novca u tenisu danas drugačija nego u njegovo vreme, pa… »
„Pre je bilo drugačije! Novak ima 500 miliona, a onda odigra nervozno finale?!“

„Pre je bilo drugačije! Novak ima 500 miliona, a onda odigra nervozno finale?!“

N1 Info 23.09.2021
Nekadašnji italijanski teniser Nikola Pjetranđeli poslednji je u nizu legendi ovog sporta koje su komentarisale nastup Novaka Đokovića na US openu i finale u kojem nije uspeo da osvoji „kalendarski slem“ jer ga je porazio Rus Danil Medvedev. „Ja… »

Vesti dana »