Povezane vesti

Ispovest Srbina kojeg su pretukli specijalci ROSU: Pretili su nam ubistvom (video)

Ispovest Srbina kojeg su pretukli specijalci ROSU: Pretili su nam ubistvom (video)

Pravda 23.09.2021
Dragiša Vlašković, jedan od trojice Srba kojeg su pretukli pripadnici specijalnih policijskih jedinaca ROSU na administrativnom prelazu Brnjak, ispričao je za Kosovo onlajn da su im pretili i psovali ih, kao i da su ga udarali po leđima i ustima i… »
Pretučeni Srbin sa Kosova: Psovali mi majku i oca, rekli mi da će me zaklati

Pretučeni Srbin sa Kosova: Psovali mi majku i oca, rekli mi da će me zaklati

Nova 23.09.2021
„Ničim izazvano, niti smo mi išli na blokade, išli smo da zaradimo neki dinar, ne radiš nigde“, kazao je Dragiša Vlašković iz Ibarskog Kolašina iz bolničkog kreveta u Kosovskoj Mitrovici. On je jedan od trojice povređenih Srba u selu… »
Udarali su ih kundacima i šutirali: Dvojica Srba povređenih kod Brnjaka imaju teške telesne povrede (video)

Udarali su ih kundacima i šutirali: Dvojica Srba povređenih kod Brnjaka imaju teške telesne povrede (video)

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Printskrin Povrede na telu i licu najverovatnije su nastale udarcima od kundaka oružja i nogu - rekao je direktor KBC u Severnoj Mitrovici dr Zlatan Elek. - Oni su trenutno na odeljenju hirurgije na daljem lečenju. Sprovedena je preliminarna… »
Vlašković: Napad nije ničim izazvan, išli smo u šumu po drva

Vlašković: Napad nije ničim izazvan, išli smo u šumu po drva

Danas 23.09.2021
Dragiša Vlašković sa severa Kosova danas je, opisujući incident u kome je Specijalna kosovska policija pretukla njega i još dvojicu sunarodnika, izjavio da napad nije bio ničim izazvan i da su napadnuti kad su išli u šumu po drva, „da zarade… »
Oglasio se direktor kancelarije za KiM: Za današnji stravičan incident direktno je odgovoran Aljbin Kurti

Oglasio se direktor kancelarije za KiM: Za današnji stravičan incident direktno je odgovoran Aljbin Kurti

Večernje novosti 23.09.2021
Foto Tanjug - Zoran Tomović, Jovan Takov i Dragiša Vlašković napadnuti su i pretučeni bez ikakvog povoda i razloga, nikoga nisu provocirali, već su postali mete samo zato što su Srbi - istakao je Petković u saopštenju. On je ukazao da Beograd od… »
Srbi povređeni na brnjaku: Specijalci su nas udarali kundacima

Srbi povređeni na brnjaku: Specijalci su nas udarali kundacima

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Jutjub/Printskrin/Kosovo onlajn A samo smo spremali drva za zimu i nikoga nismo provocirali. Ovo su lekarima ispričali Dragiša Vlašković i Zoran Tomović, koji su upravo zbrinuti u KBC u Kosovskoj Mitrovici. Sa njima dvojicom bio je i Jovan… »
Policija Kosova kod Brnjaka pretukla tri Srbina, Petković: Prebijeni bez razloga

Policija Kosova kod Brnjaka pretukla tri Srbina, Petković: Prebijeni bez razloga

N1 Info 23.09.2021
U blizini prelaza Brnjak na severu Kosova danas je došlo do incidenta u kojem su pretučena trojica Srba, javlja reporter N1 sa mesta događaja. „Prvobitno se pojavila informacija da je do incidenta došlo na samom prelazu Brnjak, ali do njega je… »
Petković: Kurti direktno odgovoran za incident na Brnjaku

Petković: Kurti direktno odgovoran za incident na Brnjaku

Blic 23.09.2021
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je da smo danas bili svedoci brutalne i zastrašujuće primene sile od strane pripadnika specijalnih jedinica Rosu, koji su u blizini administrativnog prelaza Brnjak pretukli trojicu… »
Ne da Gazivode, ne da ovo, ne da ono... Vučiću, dao si sve! (video)

Ne da Gazivode, ne da ovo, ne da ono... Vučiću, dao si sve! (video)

Pravda 23.09.2021
"Bez provokacija... na svaki slučaj provokacija biće odgovoreno", jedna je od poruka pripadnika specijalnih jedinica tzv. kosovske policije na prelazu Brnjak u opštini Zubin Potok tokom razgovora sa lokalnim političarima sa severa Kosova koji je tajno… »
Pretili su da će nas pobiti: Potresna izjava Srbina pretučenog na Brnjaku (VIDEO)

Pretili su da će nas pobiti: Potresna izjava Srbina pretučenog na Brnjaku (VIDEO)

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Jutjub/Printskrin/Kosovo onlajn Kako navodi Vlašković "bilo je krvi, tražio sam vodu, ali niko nije hteo da mi da". - Psovali su nas, i majku, pobićemo vas. Da li su sada posumnjali da idemo na barikade, ne znam. Podsećanja radi, trojica Srba… »
Petković: Trojica Srba u blizini Brnjaka pretučeni bez razloga

Petković: Trojica Srba u blizini Brnjaka pretučeni bez razloga

Danas 23.09.2021
Direktor Kancelrije za Kosovo i Metohiju Petar Petković danas je saopštio da su pripadnici kosovskih specijalnih jedinica, „bez ikakvog povoda i razloga“ pretukli trojicu Srba u blizini administrativnog prelaza Brnjak i zamolio Srbe da, uprkos tome… »
Rosu napala Srbe na Brnjaku, jedan zadobio teže povrede

Rosu napala Srbe na Brnjaku, jedan zadobio teže povrede

Pravda 23.09.2021
U blizini administrativnog prelaza Brnjak, nešto posle 11 časova dogodio se ozbiljan incident kada su pripadnici specijalnih snaga policije pretukli trojicu Srba. Kako se nezvanično saznaje, pripadnici Rosu jedinica koje se nalaze na prelazu Brnjak u… »
Napadnuti Srbi na brnjaku!

Napadnuti Srbi na brnjaku!

Alo 23.09.2021
U blizini administrativnog prelaza Brnjak, nešto posle 11 časova dogodio se ozbiljan incident kada su pripadnici specijalnih snaga policije pretukli trojicu Srba. Kosovo Onlajn Kako se nezvanično saznaje, pripadnici Rosu jedinica koje se nalaze na… »
Specijalci rosu ih pretukli dok su pripremali drva: Poznato stanje napadnutih Srba na Brnjaku

Specijalci rosu ih pretukli dok su pripremali drva: Poznato stanje napadnutih Srba na Brnjaku

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Kosovo onlajn Ona navodi da su pretučeni Srbi uznemireni, da se žale na bolove u predelu grudnog koša, a da je teže povrede zadobio Dragiša Vlašković, koji je ispljuvavao krv, ima povrede jezika, kao i otok kolena. Dr Vlašković nam kaže da… »
Kosovski specijalci pretukli trojicu Srba kod prelaza Brnjak

Kosovski specijalci pretukli trojicu Srba kod prelaza Brnjak

Nova 23.09.2021
U blizini administrativnog prelaza Brnjak, nešto posle 11 časova dogodio se ozbiljan incident kada su pripadnici specijalnih snaga policije pretukli trojicu Srba. Kako Kosovo onlajn nezvanično saznaje, pripadnici Rosu jedinica koje se nalaze na prelazu… »
Dogovor načelnika kosovske policije i zamjenika gradonačelnika opštine Zubin Potok? (Video)

Dogovor načelnika kosovske policije i zamjenika gradonačelnika opštine Zubin Potok? (Video)

Sandžak press 23.09.2021
Načelnik Specijalne operativne jedinice kosovske policije Besart Ahmeti u utorak je razgovarao sa zamjenikom gradonačelnika Zubinog Potoka Nemanjom Jakšićem u vezi sa provokacijama srpskih demonstranata na Brnjaku. U ovom razgovoru čuje se Ahmeti… »

Vesti dana »