Povezane vesti
Hrvatska odbila zamolnicu Tužilaštva BiH za procesuiranje generala
Al Jazeera 23.09.2021
BiH je Hrvatskoj uputila zahtjev za procesuiranje generala iz operacije Bljesak koji se povezuje s ratnim zločinom u Bosanskoj Gradiški i Kozarskoj Dubici. Nakon detaljne analize Vlada je donijela zaključak da se odbije zamolnica Tužilaštva BiH u kojoj… »
Hrvatska odbila zamolnicu BiH oko ratnih zločina u 'Bljesku'
Slobodna Evropa 23.09.2021
Hrvatska Vlada naložit će Ministarstvu pravosuđa da odbije zamolnicu koja je stigla iz Bosne i Hercegovine, u kojoj se 14 hrvatskih vojnih zapovjednika iz operacije “Bljesak” svibnja 1995. godine povezuje sa ratnim zločinom, izvijestio je u četvrtak… »
Plenković: Hrvatska odbija molbu tužilaštva BiH o procesuiranju generala zbog Bljeska
Novi magazin 23.09.2021
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas da je vlada odlučila da odbije molbu tužilaštva BiH u kojoj se hrvatski generali iz operacije Bljesak povezuju s ratnim zločinom. "Vlada će naložiti Ministarstvu pravosuđa i uprave da odbije zamolnicu… »
Plenković: Hrvatska odbija molbu iz BiH o procesima protiv generala zbog Bljeska
N1 Info 23.09.2021
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je da je vlada odlučila da odbije molbu tužilaštva BiH u kojoj se hrvatski generali iz operacije Bljesak povezuju s ratnim zločinom. „Vlada će naložiti Ministarstvu pravosudja i uprave da odbije zamolnicu… »
Vesti dana »
Oporavak industrijske proizvodnje u Srbiji! U martu ove godine veća za 6,4 odsto: Realni rast BDP-a veći za 3,0 odsto
Blic pre 47 minutajoš 29 povezanih
RSF: Srbija pala na 104. mesto po slobodi medija, među najgorima u Evropi
In medija pre 6 satijoš 20 povezanih
Aktivista tvrdi da je prepoznao napadače: Nove informacije o otmici u Resniku i stanju povređenog studenta
N1 Info pre 26 minutajoš 12 povezanih
Amerika će prvi put lansirati ovo hipersonično oružje: "Tamni orao" pet puta brži od brzine zvuka
Mondo pre 26 minutajoš 54 povezane





