Povezane vesti

Ana Brnabić u Njujorku – razgovori na margini pred obraćanje Generalnoj skupštini UN

Ana Brnabić u Njujorku – razgovori na margini pred obraćanje Generalnoj skupštini UN

RTS 23.09.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić započela je sastanke sa zvaničnicima iz Evrope i Amerike u Njujorku, uoči sutrašnjeg obraćanja pred Generalnom skupštinom Ujedinjenih nacija. Bilo je reči o evropskim integracijama, bilateralnim odnosima, ali i… »
Brnabić: Mnogo ćemo izgubiti ako nasednemo na provokacije Prištine

Brnabić: Mnogo ćemo izgubiti ako nasednemo na provokacije Prištine

RTV 23.09.2021
NJUJORK - Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je večeras u Njujorku da je Srbija mnogo toga postigla u prethodnom periodu i da zato ne sme da naseda na provokacije Prištine, ali i da mora pozvati sve partnere da reaguju kako bi se sačuvao mir… »
Premijerka na generalnoj skupštini UN govoriće i o KiM: Priština želi da nas isprovocira, ne smemo da nasednemo na…

Premijerka na generalnoj skupštini UN govoriće i o KiM: Priština želi da nas isprovocira, ne smemo da nasednemo na…

Kurir 23.09.2021
Premijerka Srbije Ana Brnabić govoriće sutra na zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Ona je najavila da će se, osim kovida, koji će biti glavna tema zasedanja, u svom obraćanju osvrnuti na aktuelnu situaciju na Kosovu i Metohiji. Tokom… »
Ana Brnabić sa premijerom Belgije: "Odličan sastanak - posebno sam skrenula pažnju na kontinuirano, destruktivno ponašanje…

Ana Brnabić sa premijerom Belgije: "Odličan sastanak - posebno sam skrenula pažnju na kontinuirano, destruktivno ponašanje…

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Instagram - Odličan sastanak sa Aleksander de Kroo , gde smo konstatovali dobre bilateralne odnose dve zemlje. Upoznala sam svog belgijskog kolegu sa svim pomacima koje je Srbija napravila u procesu evropskih integracija, posebno u oblasti… »

Vesti dana »