Povezane vesti
Vlada Srbije, pregovarački tim i predsednik Srbije Aleksandar Vučić moraju da pokažu doslednost
Beta video 23.09.2021
BEOGRAD - Srbi sa Kosova nezadovoljni odlukom Prištine o tablicama blokirali su administrativne prelaze sa Srbijom. ``Smatramo da Vlada Srbije, pregovarački tim i predsednik Srbije Aleksandar Vučić moraju da pokažu doslednost i da neće nastaviti dijalog… »
Dijalog Beograda i Prištine u okviru Evropske unije nema perspektivu
Beta video 23.09.2021
BEOGRAD - Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke (SRS) Aleksandar Šešelj je ocenio da su dogadjaji na Kosovu pokazali da dijalog Beograda i Prištine u okviru Evropske unije nema perspektivu i da je razgovore potrebno voditi u Ujedinjenim nacijama… »
A. Šešelj (SRS): Srbi na Kosovu ugroženi, Srbija da pokaže doslednost i da ne nastavi dijalog
Radio sto plus 23.09.2021
„Smatramo da Vlada Srbije, pregovarački tim i predsednik Srbije Aleksandar Vučić moraju da pokažu doslednost i da neće nastaviti dijalog dok se situacija ne reši i da neće popustiti kao kada je ubijen Oliver Ivanović i kada je ‘Rosu’ upala na sever… »
Vesti dana »

uživo Burna noć u Srbiji: Zapaljene prostorije SNS i demolirana Skupština u Valjevu, neredi u Beogradu, 56 privedenih
NIN pre 1 satjoš 56 povezanih

Meteorolog o prognozi za naredne dane: Prvo manji pad temperature, onda vrućine, pa stiže polarni vrtlog
NIN pre 2 satajoš 31 povezana

Evropa insistira na prekidu vatre pre sporazuma, potrebne jake bezbednosne garancije za Kijev
Sputnik pre 17 minutajoš 130 povezanih

Spremite se, grmi, seva, stiže! Rhmz izdao upozorenje evo ko će najviše da pokisne
Dnevnik pre 42 minutajoš 18 povezanih