Повезане вести
Лидери Српске листе посетили окупљене Србе на прелазу Брњак
Дневник 23.09.2021
КОСОВСКА МИТРОВИЦА: Председник Српске листе Горан Ракић и потпредседник те странке Игор Симић посетили су окупљене Србе на прелазу Брњак. Ракић је у изјави за медије рекао да пружа пуну подршку грађанима који су окупљени на… »
Лидери Српске листе посетили окупљене Србе на прелазу Брњак
Нова 23.09.2021
Председник Српске листе Горан Ракић и потпредседник те странке Игор Симић посетили су данас окупљене Србе на прелазу Брњак. Ракић је у изјави за медије рекао да пружа пуну подршку грађанима који су окупљени на овом прелазу. Он… »
Вести дана »

УКРАЈИНСКА КРИЗА: Трамп отказао очекивани састанак са Путином, САД и ЕУ појачавају санкције Русији, Кина обуставила увоз руске нафте
РТВ пре 1 сатјош 98 повезаних

Министарка Лазаревић: “Мењамо Уредбу о маржама, трговци су “дрско креативни”, нема говора о масовном затварању продавница”
Сербиан Невс Медиа пре 4 сатијош 25 повезаних