Povezane vesti

Dejan Savić iznenadio jednog od najpopularnijih glumaca u regionu, sat vremena je slušao njegovo "predavanje" u Zagrebu: "To…

Dejan Savić iznenadio jednog od najpopularnijih glumaca u regionu, sat vremena je slušao njegovo "predavanje" u Zagrebu: "To…

Sportal blic 24.09.2021
spada u najuspešnije srpske selektore svih vremena, s njegovim trenerskim umećem upoznata je čitava planeta, a bezbroj puta dosad je pokazao da odlično pliva i van bazena. Hrvatski vaterpolo trener, Ivica Tucak, otkrio je zanimljivu anegdotu vezanu za… »
Dejan Savić šokirao hrvatskog glumca - na večeri u Zagrebu! Selektor otkrio detalje: Njega morate da volite! (video)

Dejan Savić šokirao hrvatskog glumca - na večeri u Zagrebu! Selektor otkrio detalje: Njega morate da volite! (video)

Mondo 24.09.2021
Našli su se na večeri, a tog puta vaterpolo nije bio glavna tema njihovog razgovora. Našli su se na večeri, a tog puta vaterpolo nije bio glavna tema njihovog razgovora. Da je Dejan Savić vaterpolo majstor zna cela planeta. Osvojio je sve što je… »
"Deki, kad već nisam ja, drago mi je da si ti": Selektor Hrvata pričao o druženju sa Savićem, a tek anegdota sa poznatim…

"Deki, kad već nisam ja, drago mi je da si ti": Selektor Hrvata pričao o druženju sa Savićem, a tek anegdota sa poznatim…

Večernje novosti 24.09.2021
Foto: Tanjug/AP, N. Paraušić Hrvatski vaterpolo trener Ivica Tucak ispričao je jednu anegdotu koja pokazuje koliko je dobro družiti se sa Savićem. - Pre nekih 3-4 meseca bio je u Zagrebu i našli smo se na večeri Deki, Goran Bogdan i ja. Ostao sam… »
Goran Bogdan sat vremena slušao Dejana Savića: Njega je teško ne voleti VIDEO

Goran Bogdan sat vremena slušao Dejana Savića: Njega je teško ne voleti VIDEO

Nova 24.09.2021
Hrvatski vaterpolo trener, Ivica Tucak, otkrio je zanimljivu anegdotu o selektoru Srbije, Dejanu Saviću. Poznato je da su Tucak i Savić veliki prijatelji, a nedavno su večerali u Zagrebu sa poznatim glumcem Goranom Bogdanom. Tu je selektor vaterpolista… »

Vesti dana »