Povezane vesti

Srela sam ćerku popa koji mi je silovao unuku: Morala je da me usluži, to joj je posao! Baka Regina još ima košmare

Srela sam ćerku popa koji mi je silovao unuku: Morala je da me usluži, to joj je posao! Baka Regina još ima košmare

Kurir 24.09.2021
Učesnica Zadruge Viktorija Mitrović potresla je čitavu javnost kada se u rijalitiju saznalo da ju je silovao sveštenik u crkvi kada je imala 12 godina. Ona kroz suze ispričala svoju traumu, a sada je njena baka Regina kroz bol progovororila. - Svi… »
Tata nas odvede na bazen, a onda sa švalerkom ode na seks: Jeziva ispovest silovane učesnice Zadruge!

Tata nas odvede na bazen, a onda sa švalerkom ode na seks: Jeziva ispovest silovane učesnice Zadruge!

Mondo 24.09.2021
Nakon saznanja koje je Mia Jovanović iznela o teškom detinjstvu i silovanju kroz koje je prošla sa samo dvanaest godina. Ukućani su komentarisali njeno izlaganje. Nakon saznanja koje je Mia Jovanović iznela o teškom detinjstvu i silovanju kroz koje… »
Otac mi je samo sponzor Nakon ispovesti o jezivom silovanju, Mia otvorila dušu i progovorila o mračnim tajnama svojih bogatih…

Otac mi je samo sponzor Nakon ispovesti o jezivom silovanju, Mia otvorila dušu i progovorila o mračnim tajnama svojih bogatih…

Alo 24.09.2021
Ove njene reči izazvale su oprečne reakcije kod pojedinih zadrugara. Nakon saznanja koje je Mia Jovanović iznela o teškom detinjstvu i silovanju kroz koje je prošla sa samo dvanaest godina. Ukućani su komentarisali njeno izlaganje. - Imamo… »

Vesti dana »