Povezane vesti

Imala sam privilegiju da te zovem tata! Oproštaj ćerke Nenada Nenadovića slama srca - "Laku noć najsjajnija zvezdo"

Imala sam privilegiju da te zovem tata! Oproštaj ćerke Nenada Nenadovića slama srca - "Laku noć najsjajnija zvezdo"

Mondo 24.09.2021
Mina Nenadović se oprostila od svog oca Nanada Nenadovića. Mina Nenadović se oprostila od svog oca Nanada Nenadovića. Glumac Nenad Neša Nenadović preminuo je u 57. godini, u kovid bolnici u Batajnici. On je nedavno oboleo od koronavirusa i lečen je… »
Imala sam privilegiju da te zovem tata, laku noć moja najsjajnija zvezdo: Ćerka Nenada Nenadovića se oprostila potresnom…

Imala sam privilegiju da te zovem tata, laku noć moja najsjajnija zvezdo: Ćerka Nenada Nenadovića se oprostila potresnom…

Kurir 24.09.2021
Vest da je čuveni glumac Nenad Nenadović preminuo od posledica korona virusa je sve ostavila u šoku. Tokom proteklih dana, prijatelji i poštovaoci Nenandovog lika i dela su se opraštali od njega putem društvenih mreža. Bol kroz koji porodica Nenada… »
Poznat datum sahrane nenada nenadovića: Glumac će počivati u Aleji zaslužnih građana

Poznat datum sahrane nenada nenadovića: Glumac će počivati u Aleji zaslužnih građana

Mondo 24.09.2021
Glumac Nenad Nenadović napustio nas je nakon teške borbe s kovidom u 57. godini. Glumac Nenad Nenadović napustio nas je nakon teške borbe s kovidom u 57. godini Glumac Nenad Neša Nenadović preminuo je u 57. godini, u kovid bolnici u Batajnici. On je… »
Poznat datum sahrane nenada nenadovića: Glumac će počivati u Aleji zaslužnih građana

Poznat datum sahrane nenada nenadovića: Glumac će počivati u Aleji zaslužnih građana

Kurir 24.09.2021
Večiti dečak glumačke scene Nenad Neša Nenadović otišao je u sredu tiho u 57. godini, dok se na televiziji emitovala serija "Igra sudbine", u kojoj je igrao kriminalca Brunera. On je nedavno oboleo od koronavirusa i lečen je u bolnici u Batajnici… »
Vlalukin: Minut ćutanja za Nenada na početku snimanja

Vlalukin: Minut ćutanja za Nenada na početku snimanja

Nova 24.09.2021
Prvi put mi se dogodilo da smo snimanje počeli minutom ćutanja, u čast Nenada Nenadovića, kaže za Nova.rs glumac Miloš Vlalukin nakon odlaska kolege i prijatelja. Glumac Nenad Nenadović preminuo je prekjuče u 57. godini od posledica koronavirusa u… »
Odlazak nasmejanog dečaka Nenada Nenadovića

Odlazak nasmejanog dečaka Nenada Nenadovića

Danas 24.09.2021
Jako me je potresla vest o iznenadnoj smrti dragog Neše – kaže za Danas Dragan Bjelogrlić, povodom odlaska glumca Nenada Nenadovića koji je preminuo juče, u 57. godini života od posledica korona virusa. „Počeli smo zajedno u filmu Boško Buha… »
Koju potrebu imate da lažete? Žarko Jokanović odbrusio antivakserima koji se bave smrću glumca Nenada Nenadovića (foto

Koju potrebu imate da lažete? Žarko Jokanović odbrusio antivakserima koji se bave smrću glumca Nenada Nenadovića (foto

Večernje novosti 23.09.2021
Foto: Arhiva "Novosti" On je nedavno oboleo od korona virusa i lečen je u bolnici u Batajnici, a tokom jučerašnjeg dana izgubio je bitku sa ovom bolešću. Nakon ove tužne vesti, kolege su se opraštale od glumca, a na veliku žalost, postojao i mali… »

Vesti dana »