Povezane vesti

Namerno stavljaju gole slike, pa lažu da im se omaklo! Kija Kockar oplela po pevačicama, nije ih štedela!

Namerno stavljaju gole slike, pa lažu da im se omaklo! Kija Kockar oplela po pevačicama, nije ih štedela!

Kurir 24.09.2021
Kristina Kija Kockar oplela je po koleginicama koje kače svoje provokativne fotografije na Instagram, pa se posle pravdaju kako su fotografije slučajno završile na društvenim mrežama. - Svi su fazonu evo sad sam se uslikala pa sam slučajno objavila… »
Znamo se dugo, on je super momak! Kija progovorila o odnosu sa Vojinom Ražnatovićem, a evo kako je upoznala Arkanovog sina!

Znamo se dugo, on je super momak! Kija progovorila o odnosu sa Vojinom Ražnatovićem, a evo kako je upoznala Arkanovog sina!

Kurir 24.09.2021
Kristina Kija Kockar otputovala je u Ameriku odakle se oglasila na Instagramu fotografijama sa Vojinom Ražnatovićem, sinom pokojnog Željka Ražnatovića Arkana. Ona je sada progovorila o njihovom odnosu i istakla da se već dugo poznaju. - Vojin i ja… »
Kija Kockar objavila provokativnu fotku iz Las Vegasa, seksi zadnjica u prvom planu!

Kija Kockar objavila provokativnu fotku iz Las Vegasa, seksi zadnjica u prvom planu!

Vesti online 24.09.2021
Pevačica Kristina Kija Kockar puni baterije u Las Vegasu u društvu sina Željka Ražnatovića Arkana, Vojina Ražnatovića. Naime, ona je na svom Instagram profilu objavila “stori” na kojem je pokazala kako uživa pored bazena, a ubzo zatim objavila… »
Arkanov sin luduje s kijom Kockar: Skakali po Las Vegasu, srpska pevačica pokazala guzu iz svih uglova! (video)

Arkanov sin luduje s kijom Kockar: Skakali po Las Vegasu, srpska pevačica pokazala guzu iz svih uglova! (video)

Mondo 24.09.2021
Novi snimak Kije Kockar i Vojina Ražnatovića. Novi snimak Kije Kockar i Vojina Ražnatovića. Pevačica Kristina Kija Kockar uživa u Las Vegasu sa Vojinom Ražnatovićem, a nakon fotografija koje je nedavno objavila, sada je usledio i video snimak sa… »

Vesti dana »