Povezane vesti

"Znam da će zbog ovih reči želeti da me udare!" Rus "pokopao" Federera i Nadala: Rodžer mi je pre nekoliko godina rekao da…

"Znam da će zbog ovih reči želeti da me udare!" Rus "pokopao" Federera i Nadala: Rodžer mi je pre nekoliko godina rekao da…

Sportal blic 24.09.2021
Čuveni , ruski teniser koji je u jednoj fazi karijere bio odmah iza i , sumnja da upravo njih dvojica mogu uspešno da se vrate na teren. Švajcarca uz godine muči i koleno zbog kog je triput operisan, dok Španac ima degenerativnu bolest stopala. To su… »
Reči ruske legende o Rodžeru i Rafi će razbesneti navijače: Želeće da me udare

Reči ruske legende o Rodžeru i Rafi će razbesneti navijače: Želeće da me udare

Nova 24.09.2021
Legendarni ruski teniser Nikolaj Davidenko koji je na vrhuncu svoje karijere bio odmah iza Federera i Nadala, sumnja u njihov uspešan povratak na teren. Federera pored godina muči i koleno zbog kojeg je tri puta išao na operaciju, dok se Nadal muči sa… »
Davidenko otpisao Nadala i Federera: Ne mogu više da dobijaju mečeve od pet setova

Davidenko otpisao Nadala i Federera: Ne mogu više da dobijaju mečeve od pet setova

Mozzart sport 24.09.2021
„Bar ne protiv jakih protivnika“, kaže Ukrajinac. Nada se još Rodžer Federer da nije dao svoju završnu reč na teniskom terenu. Mada, nije mu išlo ni pre ove povrede, sada će biti još teže... Rafael Nadal priznaje da mu sat otkucava i da će… »

Vesti dana »