Povezane vesti
ZVEZDA oduvala SPLIT, pobedila 36 razlike: Šampion na startu poslao poruku svima!
Mondo 24.09.2021
Ubedljiva pobeda Zvezde na startu ABA! Ubedljiva pobeda Zvezde na startu ABA! Prošlogodišnji šampion ABA lige je već na startu nove sezone poslao poruku svima koji žele ovaj trofej! Crvena zvezda je i bez pet prvotimaca deklasirala Split na startu sezone… »
Zvezda surova prema Splitu – ABA šampion sa +36 počeo sezonu
Nova 24.09.2021
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Splita 97:61 i dominantnim trijumfom otvorili su novu sezonu ABA lige na svom terenu. Oko dve, tri hiljade navijača beogradskog kluba, raspoređene po dvorani „Aleksandar Nikolić“ posmatrale su energičnu igru… »
Sport ima novu adresu – MTEL TV!
Vesti online 24.09.2021
Sva sportska dešavanja sa Balkana možete pratiti samo na MTEL TV usluzi! R egionalno košarkaško takmičenje AdmiralBet ABA liga startuje večeras na Arena Sport 1 kanalu od 18 časova utakmicom Mornar – Cibona, dok će svoje snage na terenu od 20 časova… »
Simonović za Mozzart Sport: Raduje snaga cele ABA lige, za Zvezdu je to dodatna motivacija
Mozzart sport 24.09.2021
Iskusni košarkaš Crvene zvezde za naš sajt govorio je o pripremama za novu sezonu, problemima sa kojim se tim suočava, svlačionici, ABA ligi, Evroligi, Splitu... Takmičarska 2021/22 u Jadranskoj ligi počinje od 18 časova utakmicom u Baru između Mornara i… »
Vesti dana »
Temperatura danas do 40 stepeni - u 9 sati u Banatskom Karlovcu 32 stepena, u Beogradu 31
RTV pre 24 minutajoš 29 povezanih
Srbija se bori sa četiri velika požara: Najteže u Deliblatskoj peščari, vatra zahvatila više od 3.500 hektara
NIN pre 29 minutajoš 19 povezanih
Od januara minimalna zarada oko 70 hiljada dinara, pomoć od 6.000 uz elektronsku prijavu
Niške vesti pre 9 minutajoš 15 povezanih
Vučić započeo posetu Sremskom okrugu: Autoput Kuzmin - Sremska Rača povezaće Beograd i Bijeljinu
Euronews pre 9 minutajoš 10 povezanih
Stižu 'najjači El Ninjo u istoriji' i 'najtoplija godina od kada postoje merenja'
BBC News pre 44 minutajoš 8 povezanih




