Povezane vesti

"Autobus se prvo nakrivio, mislio sam da ćemo se: Prevrnuti!" Tinejdžer sa drugaricom pokušavao da izbavi putnike iz…

"Autobus se prvo nakrivio, mislio sam da ćemo se: Prevrnuti!" Tinejdžer sa drugaricom pokušavao da izbavi putnike iz…

Blic 25.09.2021
"Uplašio se, vozač je izašao kroz prozor, a on je pokušavao da pronađe čekić da slomi staklo da oni mogu da izađu, pomagala mu je drugarica, jedna devojčica je vrištala... Rukama je uspeo da razgrne vrata da izađu." Petnaestogodišnji Boško… »
"Treći put se ovo dešava.: Treći!" u Zemunu još vlada šok zbog stravične nesreće na igralištu: "Devojčica se pela na…

"Treći put se ovo dešava.: Treći!" u Zemunu još vlada šok zbog stravične nesreće na igralištu: "Devojčica se pela na…

Blic 25.09.2021
Treći put se dešava, treći put! Ovo očigledno nije mesto za dečije igralište! - ovako je jutros, dan nakon jezive nesreće koja se dogodila kada je autobus uleteo u dečji park u Krajiškoj ulici u Zemunu, prokomentarisao jedan od meštana. U… »
"Udario ju je dok je bila na toboganu, odletela je kroz: Vazduh!" Deda devojčice koja je teško povređena kada je autobus…

"Udario ju je dok je bila na toboganu, odletela je kroz: Vazduh!" Deda devojčice koja je teško povređena kada je autobus…

Blic 25.09.2021
Dragoslav Ilić (75), deda dvogodišnje devojčice koju je juče u Zemunu udario autobus koji je uleteo u dečiji park, kaže da joj je tokom noći operisana noga i da je sada stabilno. Kako kaže, majka je sa njom sve vreme, pošto devojčica boluje od… »
Nesreća u Zemunu: Dete je u poslednjem trenutku izbeglo pomahnitali autobus

Nesreća u Zemunu: Dete je u poslednjem trenutku izbeglo pomahnitali autobus

Nova 25.09.2021
Iz još neutvrđenih razloga vozilo javnog gradskog prevoza na liniji 45, koje se kretalo iz Kupreške, na oštroj krivini, umesto da skrene u Krajišku ulicu, produžilo je pravo - uletevši na dečje igralište. Sigurnosne kamere zabeležile su trenutak… »
"Mislio sam da sam je izgubio": Oglasio se otac dvogodišnje devojčice koja je najteže povređena kada je autobus u Zemunu…

"Mislio sam da sam je izgubio": Oglasio se otac dvogodišnje devojčice koja je najteže povređena kada je autobus u Zemunu…

Blic 25.09.2021
"Autobus mi je danas udario dete jer je uleteo, pazi sad, kroz igralište. Otvoreni prelom potkolenice, hematom nasred čela. Gledao sam sve svojim očima, mislio sam da sam je izgubio... Ne poželeti ovo nikom!" Ovako je na Tviteru napisao muškarac koji… »
Gledao sam kako mi dete leti od udarca autobusa: Otac devojčice povređene na igralištu u Zemunu opisao trenutak jezive…

Gledao sam kako mi dete leti od udarca autobusa: Otac devojčice povređene na igralištu u Zemunu opisao trenutak jezive…

Kurir 25.09.2021
Autobus mi je udario dete jer je uleteo kroz igralište. Otvoreni prelom potkolenice, hematom nasred čela. Gledao sam sve svojim očima. Mislio sam da sam je izgubio... Ne poželeti ovo nikom! Ovako je stravičnu saobraćajnu nesreću, koja se dogodila… »
Novi snimak nesreće u Zemunu: Evo kako je vozač "pomahnitalog" autobusa izgubio kontrolu nad vozilom! (video)

Novi snimak nesreće u Zemunu: Evo kako je vozač "pomahnitalog" autobusa izgubio kontrolu nad vozilom! (video)

Blic 24.09.2021
Da samo pukom srećom nije bilo poginulih u današnjoj jezivoj nesreći u Zemunu kada je vozač autobusa na liniji 45 D. H. (72) izgubio kontrolu nad vozilom i uleteo u dečiji park dokazuje i najnoviji snimak. Video klip sa sigurnosnih kamera zgrada na… »
Šta je dosad poznato o stravičnoj nesreći u Zemunu: Kako je pomahnitali autobus skrenuo sa trase, gde je vozač, kako su…

Šta je dosad poznato o stravičnoj nesreći u Zemunu: Kako je pomahnitali autobus skrenuo sa trase, gde je vozač, kako su…

Blic 24.09.2021
Jeziva saobraćajna nesreća u Zemunu u kojoj je povređeno četvoro dece i nekoliko odraslih osoba kada je danas oko 14 sati gradski autobus privatnog prevoznika “Unikop” na liniji 45 uleteo u parkić i potom udario u dva automobila na obližnjem… »

Vesti dana »