Povezane vesti

Otac povređene devojčice: Autobus je udario dete, mislio sam da sam je izgubio

Otac povređene devojčice: Autobus je udario dete, mislio sam da sam je izgubio

Nova 25.09.2021
Otac devojčice koja juče povređena, kad je vozač autobusa na liniji 45 uleteo u dečje igralište, oglasio se na društvenoj mreži Tviter, opisujući kako je doživeo jučerašnju saobraćajnu nesreću. „Autobus mi je danas udario dete jer je… »
"Autobus se prvo nakrivio, mislio sam da ćemo se: Prevrnuti!" Tinejdžer sa drugaricom pokušavao da izbavi putnike iz…

"Autobus se prvo nakrivio, mislio sam da ćemo se: Prevrnuti!" Tinejdžer sa drugaricom pokušavao da izbavi putnike iz…

Blic 25.09.2021
"Uplašio se, vozač je izašao kroz prozor, a on je pokušavao da pronađe čekić da slomi staklo da oni mogu da izađu, pomagala mu je drugarica, jedna devojčica je vrištala... Rukama je uspeo da razgrne vrata da izađu." Petnaestogodišnji Boško… »
Novi snimak nesreće na dečjem igralištu u Zemunu

Novi snimak nesreće na dečjem igralištu u Zemunu

Nova 25.09.2021
Snimak kamere za video nadzor iz drugog ugla, autobus juri niz ulicu ka igralištu punom dece. Nova.rs je došla u posed snimka kamere za video nadzor na kome se, iz drugog ugla, vidi kako autobus sa linije 45, juri niz ulicu i uleće na dečje igralište… »
"Treći put se ovo dešava.: Treći!" u Zemunu još vlada šok zbog stravične nesreće na igralištu: "Devojčica se pela na…

"Treći put se ovo dešava.: Treći!" u Zemunu još vlada šok zbog stravične nesreće na igralištu: "Devojčica se pela na…

Blic 25.09.2021
Treći put se dešava, treći put! Ovo očigledno nije mesto za dečije igralište! - ovako je jutros, dan nakon jezive nesreće koja se dogodila kada je autobus uleteo u dečji park u Krajiškoj ulici u Zemunu, prokomentarisao jedan od meštana. U… »
Masakr na igralištu u Zemunu već jednom izbegnut, decu umalo ubila 15ica

Masakr na igralištu u Zemunu već jednom izbegnut, decu umalo ubila 15ica

Nova 25.09.2021
Građani Zemuna još uvek su u šoku od nesreće koja se juče popodne dogodila, kada je gradski autobus u punoj brzini izleteo s puta i pokosio dečje igralište, na kom je teško povređeno dvoje mališana. Oni kažu da je bilo samo pitanje dana kada… »
Troše se milijarde na loše autobuse

Troše se milijarde na loše autobuse

Danas 25.09.2021
Četvoro dece i dve starije osobe povređene su kada je u petak popodne autobus privatnog prevoznika Unakop, koji je saobraćao na liniji 45, uleteo u dečije igralište u Zemunu i udario u parkirane automobile. Kako je nezvanično saznao RTS, niko od… »
Dan posle nesreće U Zemunu: Dečiji smeh se opet čuje u parkiću u koji je juče uleteo autobus (foto / video)

Dan posle nesreće U Zemunu: Dečiji smeh se opet čuje u parkiću u koji je juče uleteo autobus (foto / video)

Večernje novosti 25.09.2021
Foto: M. Anđela Roditelji nemaju decu gde drugde da odvedu iako su u šoku posle onoga što se juče dogodilo. Podsetimo, gradski autobus sa linije 45 uleteo je juče u Krajiškoj ulici u Zemunu u dečje igralište, povredivši pritom četvoro dece… »
Ispovest oca devojčice (2) povređene u Zemunu: Gledao sam kako mi autobus udara dete, mislio sam da sam je izgubio

Ispovest oca devojčice (2) povređene u Zemunu: Gledao sam kako mi autobus udara dete, mislio sam da sam je izgubio

Mondo 25.09.2021
Nesreća se dogodila u Krajiškoj ulici u Zemunu. Nesreća se dogodila u Krajiškoj ulici u Zemunu. Muškarac, koji se predstavio kao otac devojčice povređene u udesu u Zemunu, kada je vozač autobusa na liniji 45 uleteo u dečji park usred bela dana… »
"Mislio sam da sam je izgubio, autobus mi je udario dete": Otac devojčice povređene u nesreći u Zemunu

"Mislio sam da sam je izgubio, autobus mi je udario dete": Otac devojčice povređene u nesreći u Zemunu

Telegraf 25.09.2021
Vozilo je uletelo u dečije igralište, a tom prilikom je povređeno nekoliko mališana. Gradski autobus sa linije 45 uleteo je u petak u dečije igralište u Zemunu, u Krajiškoj ulici, a tom prilikom povređeno je nekoliko dece. Na društvenoj mreži… »

Vesti dana »