Povezane vesti

Ja sam Srbin! Ben dobio pasoš i progovorio na srpskom: Nadam se da ću još dugo ostati u Crvenoj zvezdi (video)

Ja sam Srbin! Ben dobio pasoš i progovorio na srpskom: Nadam se da ću još dugo ostati u Crvenoj zvezdi (video)

Mondo 25.09.2021
Ben posle dobijanja srpskog pasoša progovorio i na srpskom. Ben posle dobijanja srpskog pasoša progovorio i na srpskom. Crvena zvezda i zvanično ima jednog stranca manje u timu. El Fardu Ben je dobio srpski pasoš i više se neće računati kao… »
Ben postao Srbin, pre njega pasoše dobili Kleo i Evandro...

Ben postao Srbin, pre njega pasoše dobili Kleo i Evandro...

Sportski žurnal 25.09.2021
– Ovo je velika čast za mene i porodicu, kćerka mi je rođena u Beogradu, a sinovi ovde uživaju – rekao je Mohamed. Crvena zvezda od petka ima stranca manje u ekipi, Mohamed El Fardu Ben je dobio državljanstvo Srbije! Reprezentativac Komora je… »
El Fardu Ben: Ponosan sam na srpski pasoš

El Fardu Ben: Ponosan sam na srpski pasoš

Vesti online 25.09.2021
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Muhamed Ben Nabuan u petak je zvanično postao državljanin Srbije. Tim povodom oglasio se preko društvenih mreža i poručio da je izuzetno ponosan na srpsko državljanstvo. – Sa ponosom i velikim zadovoljstvom… »
Fudbaler Zvezde El Fardu Ben: Ponosan sam na srpsko državljanstvo

Fudbaler Zvezde El Fardu Ben: Ponosan sam na srpsko državljanstvo

N1 Info 25.09.2021
Fudbaler Crvene zvezde El Fardu Muhamed Ben Nabuan u petak je zvanično postao državljanin Srbije. Ben ima 32 godine, reprezentativac je Komorskih ostrva, a u Crvenu zvezdu je došao 2018. iz Olimpijakosa. Za to vreme postao je jedan od najuspešnijih… »

Vesti dana »