Povezane vesti

Ćerku su mi pretukle da mora da jede na slamčicu, a sada prete i mlađem sinu

Ćerku su mi pretukle da mora da jede na slamčicu, a sada prete i mlađem sinu

Nova 25.09.2021
Na izlazu iz školskog dvorišta postavile su joj nogu, počele da je udaraju i čupaju. Krenula je da beži, nije uspela. Lupale su joj šamare... Ovako je jutros na televiziji Pink ispričala S. D. majka trinaestogodišnje učenice Osnovne škole… »
"Postavile su joj nogu na izlazu iz školskog dvorišta, pa je udarale: I čupale!" Ispovest majke devojčice (13) koju su…

"Postavile su joj nogu na izlazu iz školskog dvorišta, pa je udarale: I čupale!" Ispovest majke devojčice (13) koju su…

Blic 25.09.2021
Na izlazu iz školskog dvorišta postavile su joj nogu, počele da je udaraju i čupaju. Krenula je da beži, nije uspela. Lupale su joj šamare... Ovako je jutros na televiziji Pink ispričala S. D. majka trinaestogodišnje učenice Osnovne škole "Žura… »
Dete mi jede na slamčicu, a SAD prete i mom sinu! Majka prebijene devojčice iz Male Krsne o užasu koji ne prestaje

Dete mi jede na slamčicu, a SAD prete i mom sinu! Majka prebijene devojčice iz Male Krsne o užasu koji ne prestaje

Kurir 25.09.2021
Majka povređene devojčice otkriva šta im se dešava od kad je Kurir objavio priču o nasilju koje je njena ćerka preživela. Trinaestogodišnja učenica Osnovne škole "Đura Jakšić" iz Male Krsne doživela je 16. septembra stravično vršnjačko… »

Vesti dana »