Povezane vesti

Zmajevi dočekuju mladost: Linta debituje na klupi Voždovca!

Zmajevi dočekuju mladost: Linta debituje na klupi Voždovca!

Hot sport 25.09.2021
Ljubitelji domaćeg fudbala će imati priliku da uživaju u još jednom meču Superlige Srbije! U okviru 11. kola nacionalnog prvenstva, koje se na stadionu FK Voždovac igra u ponedeljak sa početkom u 16 časova, Zmajevima u goste dolazi ekipa Mladosti… »
Stankovićev odgovor Stanojeviću: Ne vidim šta se dešava iza naše veličine

Stankovićev odgovor Stanojeviću: Ne vidim šta se dešava iza naše veličine

Mozzart sport 25.09.2021
Trener crveno-belih govorio o zdravstvenom stanju uoči sutrašnjeg gostovanja u Novom Pazaru (15.55, TV Arena). Trener fudbalera Crvene zvezde, Dejan Stanković istakao je danas da je zdravstveno stanje njegovih fudbalera mnogo bolje i rekao je da je… »
Stanojević arhivirao slučaj suma: "nikad ne pričam loše o igračima, stavljam tačku na ovu priču"

Stanojević arhivirao slučaj suma: "nikad ne pričam loše o igračima, stavljam tačku na ovu priču"

Večernje novosti 25.09.2021
FOTO: FK Partizan Stanojević je pred meč sa Spartakom rekao da su u klubu nekoliko puta progledali kroz prste fudbaleru iz Gvineje pre nego što su u petak konačno prelomili i raskinuli ugovor sa njim. - Dosta sam to komentarisao. Kažem prvo sve… »
Zvezda je toliko velika da ni ne vidim šta se dešava iza: Stanković odgovorio na kritike i otkrio stanje tima!

Zvezda je toliko velika da ni ne vidim šta se dešava iza: Stanković odgovorio na kritike i otkrio stanje tima!

Mondo 25.09.2021
Trener crveno-belih nije želeo da mnogo ulazi u polemiku. Trener crveno-belih nije želeo da mnogo ulazi u polemiku Crvena zvezda se vraća obavezama u Superligi. Nakon otkazanog meča protiv Voždovca usled velikog broja bolesnih igrača - i bure koja… »
„Mladi moraju da zasluže Zvezdin dres, igraće kad budu pravili razliku“

„Mladi moraju da zasluže Zvezdin dres, igraće kad budu pravili razliku“

Nova 25.09.2021
Crvena zvezda gostuje Novom Pazaru u nedelju (15.55), u 11. kolu Superlige, a trener srpskog prvaka Dejan Stanković osvrnuo se i na ulogu mladih igrača. Bonus pravilo često pravi probleme trenerima u domaćem prvenstvu. U Zvezdi je na derbiju (1:1) to… »
‘Toliko smo veliki, ne vidim šta se dešava iza naše veličine’: Stanković ne želi da ulazi u rasprave, trener Zvezde…

‘Toliko smo veliki, ne vidim šta se dešava iza naše veličine’: Stanković ne želi da ulazi u rasprave, trener Zvezde…

Hot sport 25.09.2021
Fudbaleri Crvene zvezde će u nedelju od 16 časova gostovati Novom Pazaru u okviru 11. kola Superlige Srbije. Očekivanja pred ovu utakmicu izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. – Prošli smo kroz jednu malo složeniju sitauciju… »
Stanković: Od Zvezdine veličine ne vidim šta se okolo dešava

Stanković: Od Zvezdine veličine ne vidim šta se okolo dešava

Nova 25.09.2021
Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju od 15.55 gostuju Novom Pazaru u okviru 11. kola Superlige, a trener Dejan Stanković. „Prošli smo kroz jednu malo složeniju sitauciju što se tiče zdravstvenog stanja, ali idemo ka boljem. Dosta puta sam rekao da mi… »
Stanković se oglasio: Mi smo toliko veliki da ne mogu ni da vidim šta se dešava iza naše veličine

Stanković se oglasio: Mi smo toliko veliki da ne mogu ni da vidim šta se dešava iza naše veličine

Večernje novosti 25.09.2021
FOTO: FK Crvena zvezda Osim o tome, govorio je i o predstojećoj utakmici protiv Novog Pazara (nedelja, 15.55). - Prošli smo kroz jednu malo složeniju situaciju što se tiče zdravstvenog stanja, ali idemo ka boljem. Dosta puta sam rekao da mi je… »

Vesti dana »