Povezane vesti

Zoran Milanović : Ja sam najgluplji, šta bi bilo da sam najpametniji

Zoran Milanović : Ja sam najgluplji, šta bi bilo da sam najpametniji

Politika 25.09.2021
VARAŽDIN - Hrvatski predsednik Zoran Milanović danas je u Varaždinu, reagujući na izjavu ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina da Milanović '„spada u gluplje hrvatske politicare”, odgovorio da on nema „svoje galamdžije i… »
Milanović: Ja sam najgluplji…

Milanović: Ja sam najgluplji…

Vesti online 25.09.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović danas je u Varaždinu, reagujući na izjavu ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina da Milanović “spada u gluplje hrvatske političare”, odgovorio da on nema “svoje galamdžije i bukače” koji… »
Milanović: Ja sam najgluplji političar u Hrvatskoj

Milanović: Ja sam najgluplji političar u Hrvatskoj

Sputnik 25.09.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović, reagujući na nedavnu izjavu ministra unutrašnjih poslova Srbije Aleksandra Vulina da Milanović „spada u gluplje hrvatske političare“, izjavio da on nema „svoje galamdžije“ koji će, kako je naveo, na… »
Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Radio 021 25.09.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Varaždinu da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač. "Tu činjenicu on ne može da promeni", rekao je Milanović novinarima u Varaždinu… »
Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Danas 25.09.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Varaždinu da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač. „Tu činjenicu on ne može da promeni“, rekao je Milanović novinarima u Varaždinu… »
Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Milanović: Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač

Novi magazin 25.09.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Varaždinu da predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne može da promeni činjenicu da je bio ratni huškač. "Tu činjenicu on ne može da promeni", rekao je Milanović novinarima u Varaždinu… »

Vesti dana »