Povezane vesti

Folkerka bila ljubavnica oženjenim muškarcima i ne stidi se toga: Nijedna žena je nije jurila, terala ih je da idu kući na…

Folkerka bila ljubavnica oženjenim muškarcima i ne stidi se toga: Nijedna žena je nije jurila, terala ih je da idu kući na…

Kurir 25.09.2021
Pevačica Zlata Petrović nikada nije krila da je svojevremeno bila u vezi sa oženjenim muškarcima, a sada je na mrežama jedan snimak postao viralan. Naime, pevačica je u jednom intrrvjuu priznala da je " x puta bila u šemi sa oženjenim ljudima"… »
Na vreme sam ih terala da idu kući svojim ženama! Folkerka bez blama priznala da je "x puta" bila ljubavnica oženjenima!

Na vreme sam ih terala da idu kući svojim ženama! Folkerka bez blama priznala da je "x puta" bila ljubavnica oženjenima!

Mondo 25.09.2021
Izjava Zlate Petrović hit na društvenim mrežama. Izjava Zlate Petrović hit na društvenim mrežama. Pevačica Zlata Petrović uvek je iskreno govorila o svom privatnom životu tokom karijere, pa je poznato i da je bila u vezama sa oženjenim… »
Folkerka bila ljubavnica oženjenim muškarcima i ne stidi se toga: "Ja sam ih na vreme terala da idu kući svojim ženama"

Folkerka bila ljubavnica oženjenim muškarcima i ne stidi se toga: "Ja sam ih na vreme terala da idu kući svojim ženama"

Blic 25.09.2021
Folkerka Zlata Petrović nikada nije krila da je svojevremeno bila u vezi sa oženjenim muškarcima, te se čak i ponosi time. - Sa jednim oženjenim muškarcem bila sam pet godina. Bila sam dobra ljubavnica, ali sam vodila računa da čoveka sa kojim se… »

Vesti dana »