Povezane vesti

Džidža odgovorila ceci na prozivku! Oglasila se nakon skandala s Bosancem u Zvezdama Granda - još žešće! (foto)

Džidža odgovorila ceci na prozivku! Oglasila se nakon skandala s Bosancem u Zvezdama Granda - još žešće! (foto)

Mondo 26.09.2021
Svađa Cece i Bosanca iziritirala je i njegovu ćerku Džidžu. Svađa Cece i Bosanca iziritirala je i njegovu ćerku Džidžu. Nova sezona Zvezda Granda počela je burno, a poslednju epizodu obeležila je svađa Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića… »
Novi sukob cece i milija u Zvezdama Granda: On je potkačio da je narodnjak, a ovako mu je pevačica uzvratila!

Novi sukob cece i milija u Zvezdama Granda: On je potkačio da je narodnjak, a ovako mu je pevačica uzvratila!

Kurir 26.09.2021
Nakon što se posvađala sa Draganom Stojkovićem Bosancem, Ceca Ražnatović ponovo se sukobila sa Aleksandrom Milićem Milijem. Pevačica je nedavno u "Zvezdama Granda" otkrila da se sa nekadašnjim saradnikom sudi, a sada je došlo do okršaja zbog… »
Ceca odbrusila Bosancu za Džidžu, a pisalo se da je ovako je njegova ćerka pretila žiriju: Nije prvi put pomenuta u…

Ceca odbrusila Bosancu za Džidžu, a pisalo se da je ovako je njegova ćerka pretila žiriju: Nije prvi put pomenuta u…

Blic 26.09.2021
Rasprava Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića Bosanca u "Zvezdama Granda" izazvala je veliku buru u javnosti, ipak, ovo nije prvi put da Bosancu neko spomene ćerku, pevačicu Aleksandru Stojković Džidžu. Bosanac je istakao kako je Marija… »
Bosanac isprozivao Viki da peva 100 godina, a nije napravila koncert! Ona mu odbrusila: Kad sam ja pevala, ti si bio pozadinac!

Bosanac isprozivao Viki da peva 100 godina, a nije napravila koncert! Ona mu odbrusila: Kad sam ja pevala, ti si bio pozadinac!

Kurir 26.09.2021
Dragan Stojković Bosanac se u sinoćnoj emisiji "Zvezde Granda" prvo zamerio Svetlani Ceci Ražnatović, da bi zatim isprozivao njenu kumu Viki Miljković. Nakon izvedbe jedne takmičarke, Bosancu se dopala njena boja glasa i smatrao je da treba da… »
Svi pričaju o cecinom napadu na bosančevu ćerku: Ona nije prvi put pomenuta u Zvezdama Granda, ovako je Džidža pretila…

Svi pričaju o cecinom napadu na bosančevu ćerku: Ona nije prvi put pomenuta u Zvezdama Granda, ovako je Džidža pretila…

Kurir 26.09.2021
Rasprava između Dragana Stojkovića i Svetlane Ražnatović u muzičkom takmičenju " Zvezde Granda" izazvala je pravu pometnju, a nije prvi put da Bosancu neko pomene ćerku. Bosanac je istakao kako je Marija Šerifović "pevačina", a Ceca "samo… »
Bosanac isprozivao Viki: Pevaš 100 godina, a još nisi napravila koncert

Bosanac isprozivao Viki: Pevaš 100 godina, a još nisi napravila koncert

Nova 26.09.2021
"Ja sam koncert napravila, i to ne jedan nego više. Kad sam ja koncerte pravila, Bosanac je samo svirao kao pozadinac na mnogim koncertima, a ja sam bila nosilac tog događaja. Imam i dokaze", odgovorila je Viki Miljković Draganu Stojkoviću Bosancu… »
Prštalo u "zvezdama granda" Bosanac napao Cecu, ona mu žestoko odgovorila: "Što od ćerke nisi napravio zvezdu?"

Prštalo u "zvezdama granda" Bosanac napao Cecu, ona mu žestoko odgovorila: "Što od ćerke nisi napravio zvezdu?"

Večernje novosti 25.09.2021
Foto: Printskrin Prva Ceca je odbila da se nađe u trci za Sanjinog mentora zajedno sa Bekutom, Bosancem, Viki i produkcijom. - Super je meni bila cura. Prva pesma pogotovo, u drugoj nije bilo Bog zna šta da se peva- rekao je Bosanac i time čačnuo Cecu… »

Vesti dana »