Povezane vesti

„Zovite policiju, hoće da me ubije“: Ubijena žena bezuspešno dozivala pomoć

„Zovite policiju, hoće da me ubije“: Ubijena žena bezuspešno dozivala pomoć

Nova 26.09.2021
Borska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Žarka P. (61) zbog sumnje da je hicem iz vatrenog oružja ubio svoju nevenčanu suprugu Violetu Nikolić (41). Tragedija se dogodila u petak oko 16 sati u Ulici Nikole Pašića, ispred frizerskog salona… »
Upomoć, zovite policiju, hoće da me ubije: Žarko došao kod supruge u salon da ga ošiša, a onda izvadio kratež

Upomoć, zovite policiju, hoće da me ubije: Žarko došao kod supruge u salon da ga ošiša, a onda izvadio kratež

Kurir 26.09.2021
Borska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Žarka P. (61) zbog sumnje da je hicem iz vatrenog oružja ubio svoju nevenčanu suprugu Violetu Nikolić (41). Tragedija se dogodila u petak oko 16 sati u Ulici Nikole Pašića ispred frizerskog salona… »
Posle ubistva krio se u salonu: U Boru šokirani postupkom predsednika lokalnog odbora SUBNOR

Posle ubistva krio se u salonu: U Boru šokirani postupkom predsednika lokalnog odbora SUBNOR

Večernje novosti 25.09.2021
Foto: V. Đ. Po saznanjima "Novosti", Ž. P. je u petak otišao u frizerski salon "Viki", koji je držala njegova nevenčana supruga da bi se ošišao. V. N. se nekoliko dana ranije iselila iz stana Ž. P., kaže izvor iz istrage. Predsednik borskog… »

Vesti dana »