Povezane vesti

Kontroverzni australijanac šokirao izjavom: Kirjos se emotivno slomio pa najavio kraj karijere – ‘Ne znam koliko ću još…

Kontroverzni australijanac šokirao izjavom: Kirjos se emotivno slomio pa najavio kraj karijere – ‘Ne znam koliko ću još…

Hot sport 26.09.2021
Australijski teniser izjavio je da ne zna koliko će se još baviti tenisom. Nakon što je izgubio od Stefanosa Cicipasa na Lejver kupu, Nik Kirjos je najavio povlačenje. Navikli smo od njega da šokira svojim izjavama, češće se pričalo o njegovim… »
Kirjos: Ne znam koliko ću se još baviti tenisom

Kirjos: Ne znam koliko ću se još baviti tenisom

N1 Info 26.09.2021
Australijanac Nik Kirjos učešćem u Lejver kupu završio je sezonu, a nagovestio je da ne planira još dugo da se bavi tenisom. Kirjos je, predstavljajući tim sveta, u Bostonu doživeo dva poraza – jedan u singlu i jedan u dublu. „Ovo je verovatno… »
Ogroman teniski šok: Kirjos doživeo emotivni slom, nasred terena najavio kraj karijere: Zdravlje moje majke nije dobro

Ogroman teniski šok: Kirjos doživeo emotivni slom, nasred terena najavio kraj karijere: Zdravlje moje majke nije dobro

Sportal blic 26.09.2021
je na revijalnom Lejver kupu doživeo poraz od 6:3, 6:4 koji je prilično loše podneo. Toliko da je australijski teniser praktično najavio da bi uskoro mogao da završi karijeru što je prilično uplašilo njegove navijače. Posle poraza se Kirjos… »
Kirjos nagovestio kraj karijere i prognozirao budućnost tenisa

Kirjos nagovestio kraj karijere i prognozirao budućnost tenisa

Sportske.net 26.09.2021
Australijski teniser Nik Kirjos naznačio je da nije siguran koliko dugo će trajati njegova igračka karijera. Kada se ime Nika Kirjosa nađe u medijskim stupcima, obično su to ekstravagantne izjave u pitanju, a ne njegovi teniski kvaliteti. Talenat je… »
Uplakani Kirjos se emotivno slomio: Ovo je moj poslednji turnir! Mamino zdravlje nije dobro

Uplakani Kirjos se emotivno slomio: Ovo je moj poslednji turnir! Mamino zdravlje nije dobro

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: AP Problematični Kirjos je najavio je da je ovo bilo njegovo poslednje učešće na tom događaju! - Ovo je verovatno moj poslednji Lejver kup! Ne znam još koliko ću biti u tenisu. Ovo je svakako moj poslednji turnir ove godine. Spremaću telo za… »
Kirjos imao emotivni slom na terenu zbog majke, razmišlja o kraju karijere

Kirjos imao emotivni slom na terenu zbog majke, razmišlja o kraju karijere

Nova 26.09.2021
Nik Kirjos je doživeo poraz od Stefanosa Cicipasa na Lejver kupu rezultatom 6:3, 6:4. Australijanac se posle meča emorivno slomio dok se obraćao prisutnoj publici. On je prvo objasnio da mu je ovo poslednje učešče na ovom takmičenju i najavio da bi… »

Vesti dana »