Povezane vesti

Knez uživao u koncertu grupe Zana posvećenom Marini Tucaković: A onda joj odao počast rečima koje gađaju pravo u srce!

Knez uživao u koncertu grupe Zana posvećenom Marini Tucaković: A onda joj odao počast rečima koje gađaju pravo u srce!

Kurir 26.09.2021
Grupa "Zana" održala je koncert u Beogradu, povodom 40 godina postojanja grupe. Među publikom našao se i Nenad Knežević Knez, koji obožava sve njihove pesme, ali ipak mu je jedna omiljena. Knez priznaje da je čak i on odrastao uz hitove grupe… »
Knez pod utiskom Zane: „Dodirni mi kolena“ ide rame uz rame sa svetom

Knez pod utiskom Zane: „Dodirni mi kolena“ ide rame uz rame sa svetom

Nova 26.09.2021
Popularna grupa "Zana" sinoć je održala koncert u Komabank dvorani povodom 40 godina postojanja i posvetila ga je nedavno preminuloj Marini Tucaković koja je Jeleni i Žiki napisala najveće hitove. Među poznatima bio je i pevač Nenad Knežević… »
"Imam sede i bore": Voditeljka Marija Egelja napunila 30 godina, pa objavom pokrenula lavinu komentara, usledila podrška…

"Imam sede i bore": Voditeljka Marija Egelja napunila 30 godina, pa objavom pokrenula lavinu komentara, usledila podrška…

Blic 26.09.2021
Marija Egelja koja važi za jednu od najlepših srpskih voditeljki, nedavno je napunila 30 godina i tom prilikom istakla da do sada nije postala "rob trendova", te da ima sede i bore kojih se ne stidi. - Da, imam bore smejalice, da, imam po koju sedu, ne… »
Marija Egelja progovorila o plastičnim operacijama: Napunila 30 godina, pa otkrila da li je nešto korigovala na sebi!

Marija Egelja progovorila o plastičnim operacijama: Napunila 30 godina, pa otkrila da li je nešto korigovala na sebi!

Mondo 26.09.2021
Marija Egelja poslala snažnu poruku. Marija Egelja poslala snažnu poruku. Marija Egelja važi za jednu od najlepših srpskih voditeljki, a mnogi ističu da je jedan od razloga to što je u moru "doteranih" lica sa javne scene, uspela da zadrži svoju… »
Marija Egelja progovorila o plastičnim operacijama: Voditeljka poslala jaku poruku i otkrila da li je nešto korigovala na…

Marija Egelja progovorila o plastičnim operacijama: Voditeljka poslala jaku poruku i otkrila da li je nešto korigovala na…

Večernje novosti 26.09.2021
Marija Egelja/Foto: Instagram Voditeljka je nedavno napunila 30 godina i tom prilikom istakla da do sada nije postala "rob trendova", te da ima sede i bore kojih se ne stidi. - Da, imam bore smejalice, da, imam po koju sedu, ne farbam se, ne botoksiram… »
Imam sede i bore, ne botoksiram se i ne fotošopiram: Marija Egelja napunila 30 godina, pa poslala snažnu poruku! (foto)

Imam sede i bore, ne botoksiram se i ne fotošopiram: Marija Egelja napunila 30 godina, pa poslala snažnu poruku! (foto)

Kurir 26.09.2021
Marija Egelja se uvek isticala, zahvaljujući svojoj lepoti, ali mnogi bi rekli i zbog prirodnosti, koju je sačuvala i tako postala jedna od retkih dami sa javne scene, koje nisu pale pod trendom estetskih korekcija. Svesna da su žene poslednjih godina… »

Vesti dana »