Povezane vesti

Nedeljka zuković za Kurir Noćima nisam spavala u strahu da li sam poslala ispravne koverte, evo šta je sve brinulo dobitnicu…

Nedeljka zuković za Kurir Noćima nisam spavala u strahu da li sam poslala ispravne koverte, evo šta je sve brinulo dobitnicu…

Kurir 26.09.2021
Koverta Nedeljke Zukanović (49) iz Beograda, koja je izvučena u subotu u drugom izvlačenju nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2021", donela joj je dvoiposoban stan u beogradskom naselju Zemunske kapije, a kako sama kaže, zaslužno je baš ona… »
"Poslala sam oko: 2.000 koverata" Zukanovići se nadali automobilu, a u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" dobili stan

"Poslala sam oko: 2.000 koverata" Zukanovići se nadali automobilu, a u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" dobili stan

Blic 25.09.2021
Koverta Nedeljke Zukanović iz Beograda večeras je izvučena u moru od više devet miliona pristiglih u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi". Sreću joj je donela glumica Anđelka Pripić, a koliko ih je ovaj dobitak obradovao, Zukanovići nisu krili… »
Dobitnici slave: Zukanovići poslali 2.000 koverata da dobiju automobil, a rešili stambeno pitanje

Dobitnici slave: Zukanovići poslali 2.000 koverata da dobiju automobil, a rešili stambeno pitanje

Večernje novosti 25.09.2021
Foto: Printskrin TV RTS Dobitnik stana je Nedeljka Zukanović iz Beograda. Kod Zukanovića nikad nije bilo veselije. Foto: Printskrin TV RTS Nedeljka za RTS kaže da je koverte poslala da dobije automobil, ali su na kraju imali još više sreće. Skupili… »

Vesti dana »