Povezane vesti

„Federer je ikona, više bi ljudi na ulici stalo zbog njega, nego Đokovića“

„Federer je ikona, više bi ljudi na ulici stalo zbog njega, nego Đokovića“

Nova 26.09.2021
Hrvatska teniserka Ana Konjuh, 77. igračica sveta govorila je o velikoj trojci muškog tenisa. Ona se osvrnula na najbolje razdoblje u istoriji ove igre i pričala o svojim afinitetima i koje bi udarce od njih uzela da može da bira. „Definitivno bih… »
"Više ljudi bi na ulici stalo zbog Rodžera, nego zbog Đokovića" Hrvatska Ana Ivanović razbesnela Novakove navijače: Rafa…

"Više ljudi bi na ulici stalo zbog Rodžera, nego zbog Đokovića" Hrvatska Ana Ivanović razbesnela Novakove navijače: Rafa…

Sportal blic 26.09.2021
Hrvatska teniserka je komentarisala veliku trojku muškog tenisa. Ova 23-godišnja Hrvatica je u srpsku javnost dospela zbog poređenja sa Anom Ivanović pre svega zbog izgleda, a i imena. Konjuhova koja je trenutno 77. teniserka sveta je otkrila da joj… »
Prelepa hrvatica precrtala Đokovića: Novak mi je drag, ali Federer je ikona! Stavila i Nadala pre Srbina

Prelepa hrvatica precrtala Đokovića: Novak mi je drag, ali Federer je ikona! Stavila i Nadala pre Srbina

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: D. Dozet, Tanjug/AP "Uzela bih retern od Đokovića, forhend od Nadala i servis od Federera. Stalno pričam kad me pitaju ko je najbolji da bi najbolje bilo spojiti ih. Dosta je različitih odgovora, ali mislim da ljudi stvarno to cene. Jako dugo se… »

Vesti dana »