Povezane vesti

U Srbiju stiže i peta vakcina - "Moderna"! Vučić najavio: Imaćemo je za manje od godinu dana!

U Srbiju stiže i peta vakcina - "Moderna"! Vučić najavio: Imaćemo je za manje od godinu dana!

Mondo 26.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da u Srbiju dolazi još jedna vakcina. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da u Srbiju dolazi još jedna vakcina. Predsednik Vučić najavio je da u Srbiju stiže peta vakcina, proizvođača… »
Vučić: Apsolutno sam za vakcinu, ništa ne radim zbog izbora

Vučić: Apsolutno sam za vakcinu, ništa ne radim zbog izbora

Dnevnik 26.09.2021
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je apsolutno za vakcinaciju, jer je to najvažnije u borbi protiv kovida 19 i za čuvanje života ljudi i odbacio primedbe da se ne zamera antivakserima zbog izbora naredne godine, navodeći da… »
Predsednik Vučić gostovao u emisiji HitTvit: Ako NATO ne reaguje, Srbija će reagovati (video)

Predsednik Vučić gostovao u emisiji HitTvit: Ako NATO ne reaguje, Srbija će reagovati (video)

Srbija danas 26.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u emisiji Hit Tvit na TV Pink. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić bio je gost u emisiji HitTvit na televiziji Pink. - Kurti je stabilan koliko Đilas i Vuk Jeremić, znači na staklenim nogama… »
Vučić: U Srbiji će uskoro biti dostupna i vakcina Moderna

Vučić: U Srbiji će uskoro biti dostupna i vakcina Moderna

N1 Info 26.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će primiti i treću dozu vakcine protiv koronavirusa i, ocenivši da je "vakcinacija nešto najvažnije", najavio da će u Srbiji uskoro biti dostupna i vakcina Moderna. Vučić je u emisiji Hit tvit TV… »
Vučić: Ubedio sam ljude da se vakcinišu, uskoro nam stiže Moderna

Vučić: Ubedio sam ljude da se vakcinišu, uskoro nam stiže Moderna

Nova 26.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je uspeo da ubedi ljude da se vakcinišu, te da će uskoro u našu zemlju stići vakcina koju proizvodi Moderna. Vučić je prilikom gostovanja u emisiji „Hit tvit“, gde gostuje sa novinarom… »
Izbor na švedskom stolu još veći: Vučić saopštio sjajne vesti - stiže peta vakcina!

Izbor na švedskom stolu još veći: Vučić saopštio sjajne vesti - stiže peta vakcina!

Srbija danas 26.09.2021
Fantastična stvar za našu zemlju. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prokomentarisao u emisiji "HitTvit" na TV Pink tvrdnje opozicije da se on ne zamera antivakserima zbog prdstojećih izbora. - Mislim da sam uvek imao ozbiljan stav po tom pitanju… »

Vesti dana »