Povezane vesti

Prepao se naroda! Vučić odustao od kovid pasoša: Ne smem da kršimo Ustav

Prepao se naroda! Vučić odustao od kovid pasoša: Ne smem da kršimo Ustav

Pravda 27.09.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je apsolutno za vakcinaciju, jer je to najvažnije u borbi protiv kovida 19 i za čuvanje života ljudi i odbacio primedbe da se ne zamera antivakserima zbog izbora naredne godine, navodeći da nikada… »
Vučić u "hit tvitu": Srbija nije vazalna zemlja i zaštitiće svoj narod na Kosovu i Metohiji

Vučić u "hit tvitu": Srbija nije vazalna zemlja i zaštitiće svoj narod na Kosovu i Metohiji

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: Printskrin TV Pink Marić je rekao da nije imao komplikacija dok je bolovao od virusa korona jer je vakcinisan i zahvalio se doktorima, pre svega Bekiću i Stevanoviću. Vučić je rekao da smatra da je vakcinacija nešto najvažnije što moramo da… »
Vučić: U Srbiji uskoro dostupna i vakcina Moderna

Vučić: U Srbiji uskoro dostupna i vakcina Moderna

Danas 26.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će primiti i treću dozu vakcine protiv korona virusa i – ocenivši da je „vakcinacija nešto najvažnije“ – najavio da će u Srbiji uskoro biti dostupna i vakcina Moderna. Vučić je u… »
"Apsolutno sam za vakcinu, ništa ne radim zbog izbora" Vučić izjavio da je vakcinacija najvažnija u borbi protiv kovida

"Apsolutno sam za vakcinu, ništa ne radim zbog izbora" Vučić izjavio da je vakcinacija najvažnija u borbi protiv kovida

Blic 26.09.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je apsolutno za vakcinaciju, jer je to najvažnije u borbi protiv kovida 19 i za čuvanje života ljudi i odbacio primedbe da se ne zamera antivakserima zbog izbora naredne godine, navodeći da nikada… »
Vučić saopštio sjajne vesti: "Moderna" stiže u Srbiju!

Vučić saopštio sjajne vesti: "Moderna" stiže u Srbiju!

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: Printskrin TV Pink - Apsolutno sam za vakcinaciju i zato smo obedili sve vakcine. Imate švedski sto da birate za sve doze - rekao je Vučić. On je najavio da uskoro stiže peta vakcina, Moderna. Predsednik je najavio da ćemo za manje od godinu… »
VUČIĆ najavio povećanje plata: Fantastične vesti - Penzionerima stiže još novca!

VUČIĆ najavio povećanje plata: Fantastične vesti - Penzionerima stiže još novca!

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: Printskrin TV Pink Vučić je najavio povećanje plata od sedam do devet odsto. Vučić je doneo slike fakulteta Muzičke akademije. - Pogledajte kako to izgleda, navodim samo primere šta smo sve uradili od kada sam ja na vlasti, to su rezultati… »

Vesti dana »