Povezane vesti

Katai o seriji golova: Lepo što ih dajem, ali su pobede bitnije

Katai o seriji golova: Lepo što ih dajem, ali su pobede bitnije

Nova 27.09.2021
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai kaže da mu imponuje dobra golgeterska serija u kojoj igra već neko vreme. Zvezda je u nedelju pobedila Novi Pazar sa 4:0, a Katai je postigao drugi gol svog tima u 14. minutu. Preostala tri su davali Dragović u… »
‘Nisam očekivao, hvala misteru’: Dvadesetogodišnjak sa Zvezdinom kapitenskom trakom – ‘Za ovo sam trenirao!’

‘Nisam očekivao, hvala misteru’: Dvadesetogodišnjak sa Zvezdinom kapitenskom trakom – ‘Za ovo sam trenirao!’

Hot sport 27.09.2021
Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Novi Pazar sa 4:0, a kapitensku traku u drugom poluvremenu poneo je talentovani defanzivac. Strahinja Eraković se na taj način pridružio grupi najmlađih kapitena Crvene zvezde u 21. veku. On je dobio veliko… »
„Kapiten u Zvezdi sa 20 godina – za ovo sam trenirao“

„Kapiten u Zvezdi sa 20 godina – za ovo sam trenirao“

Nova 27.09.2021
Fudbaler Crvene zvezde Strahinja Eraković dobio je u meču protiv Novog Pazara veliku čast i poneo kapitensku traku. Crveno-beli su savladali Pazarce sa 4:0, a Erakoviću se traka našla na ruci u drugom poluvremenu utakmice. „Nisam očekivao da ću… »
‘Lepo je što postižem golove, ali nije to najbitnije’: Zvezdina ‘desetka’ igra kao nikad u životu, o jednoj stvari…

‘Lepo je što postižem golove, ali nije to najbitnije’: Zvezdina ‘desetka’ igra kao nikad u životu, o jednoj stvari…

Hot sport 27.09.2021
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Novi Pazar u okviru 11.kola Superlige Srbije rezultatom 4:0. Maestralno je Aleksandar Katai iz slodnog udarca pogodio mrežu Novog Pazara u pobedi od 4:0 i svoj pogodak već kandidovao za jedan od najlepših golova u… »
Katai spušta loptu na zemlju: Prijaju golovi, ali pobede su najvažnije

Katai spušta loptu na zemlju: Prijaju golovi, ali pobede su najvažnije

Večernje novosti 27.09.2021
FOTO: FK Crvena zvezda - Vrlo bitna pobeda za nas. Bilo je ovo teško gostovanje sa kog nije lako odneti bodove, ali smo mi to uspeli da uradimo - rekao je Katai za klupski sajt. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su juče Novi Pazar sa 4:0, a Katai je… »
"Teško gostovanje i bitna pobeda": Dejan Stanković zadovoljan trijumfom pred Ludogorec: Uspeli smo da odmorimo i izrotiramo

"Teško gostovanje i bitna pobeda": Dejan Stanković zadovoljan trijumfom pred Ludogorec: Uspeli smo da odmorimo i izrotiramo

Sportal blic 26.09.2021
Šef stručnog štaba izneo je utiske posle ostvarene ubedljive pobede nad ekipom Novog Pazara (0:4) u okviru 11. kola Superlige Srbije. - Kada otvoriš utakmicu na pravi način, iz prvog napada ili prekida stigneš do gola, stvari kasnije budu dosta… »
Ludogorec siguran pred zvezdu: Šampionu Bugarske malo više od pola sata dovoljno da sruši Botev

Ludogorec siguran pred zvezdu: Šampionu Bugarske malo više od pola sata dovoljno da sruši Botev

Večernje novosti 26.09.2021
Foto: EPA-EFE/VASSIL DONEV Spremni su i crveno-beli koji su još lakše preskočili prepreku zvanu Novi Pazar (4:0), tako da i jedni i drugi u dobrom raspoloženju čekaju četvrtak i meč u drugog kola Lige Evrope. Kada je meč protiv Boteva u pitanju… »
Crvena Zvezda ubedljiva u Novom Pazaru

Crvena Zvezda ubedljiva u Novom Pazaru

Danas 26.09.2021
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas FK Novi Pazar u gostima, sa 4:0, u utakmici 10. kola Super lige Srbije. Četvorostruki uzastopni šampion države poveo je već u trećem minutu, kada se posle „skraćenog kornera“ Gelora Kange i reakcije Loja… »

Vesti dana »