Povezane vesti

Menig oduševio sve: ‘Osećam vašu ljubav!’

Menig oduševio sve: ‘Osećam vašu ljubav!’

Hot sport 27.09.2021
Fenomenalnu partiju pružio je Menig! Partizan je deklasirao ekipu Spartaka rezultatom 5:0, a zaista fantastičnu partiju imao je Kvinsi Menig. ‘Polako se privikavam. Momci su fenomenalni, osećam se kao da sam došao pre pola godine, a ne pre nepunih… »
Menig: Drago mi je da sam postigao gol

Menig: Drago mi je da sam postigao gol

Sportski žurnal 27.09.2021
Fudbaler Partizana Kvinsi Menig rekao je da mu je drago što je postigao prvi gol u Superligi. Crno-beli su u 11. kolu Superlige ubedljivo pobedili Spartak 5:0, a pored golova Rikarda Gomeša, Filipa Holendera i Nikole Terzić, svoj prvenac u prvenstvu je… »
Menig pogodio za Partizan, pa ovim potezom oduševio navijače: Grobari, osećam vašu ljubav i odužiću se!

Menig pogodio za Partizan, pa ovim potezom oduševio navijače: Grobari, osećam vašu ljubav i odužiću se!

Mondo 27.09.2021
Kvinsi Menig je tek stigao, a več se sjajno oseća u Beogradu, Kvinsi Menig je tek stigao, a več se sjajno oseća u Beogradu, Partizan je oduševio svoje navijače igrom na meču sa Spartakom iz Subotice gde je crno-beli tim pobedio rezultatom 5:0… »
Menig kao da je tu pola godine

Menig kao da je tu pola godine

Sportske.net 27.09.2021
Fudbaler Partizana Kvinsi Mening presrećan je svojim dosadašnjim boravkom u ovom klubu. Juče je odigrao veoma zapažen meč protiv Spartaka iz Subotice, kreirao šanse, bivao konstantna pretnja, a potom je nagradu za dobru predstavu dobio u vidu… »
Menig slavio gol pokazujući na grb Partizan: Hoću da se odužim za podršku

Menig slavio gol pokazujući na grb Partizan: Hoću da se odužim za podršku

Nova 27.09.2021
Fudbaler Partizana Kvinsi Menig rekao je da mu je drago što je postigao prvi gol u Superligi. Crno-beli su u 11. kolu Superlige ubedljivo pobedili Spartak 5:0, a pored golova Rikarda Gomeša, Filipa Holendera i Nikole Terzić, prvenac u prvenstvu je… »
Partizan ubedljiv protiv Spartaka, Gomeš dvostruki strelac

Partizan ubedljiv protiv Spartaka, Gomeš dvostruki strelac

Danas 26.09.2021
Fudbaleri Partizana pobedili su večeras na svom terenu subotički Spartak sa 5:0, u 11. kolu Super lige Srbije. Strelci za Partizan bili su Rikardo Gomeš u 14. i 65, Nikola Terzić u prvom minutu nadoknade poluvremena, Kvinsi Menig u 61. i Filip… »
Partizan deklasirao Spartak! Dugo crno-beli nisu igrali ovako dobro, razbijeni Subotičani - a trebalo je da to bude derbi

Partizan deklasirao Spartak! Dugo crno-beli nisu igrali ovako dobro, razbijeni Subotičani - a trebalo je da to bude derbi

Sportal blic 26.09.2021
Fudbaleri su nastavili sa dobrim igrama i u 11. kolu Superlige porazili Spartak rezultatom 5:0. Dvostruki strelac za crno-bele bio je Rikardo Gomeš koji je i prvi na listi golgetera domaće lige sa 12 pogodaka, dok su se upisali još i Nikola Terzić… »

Vesti dana »