Povezane vesti

"Primitivno! Nije duhovito, uvredio me je" Ceca otvoreno o Bosancu nakon haosa u Zvezdama Granda

"Primitivno! Nije duhovito, uvredio me je" Ceca otvoreno o Bosancu nakon haosa u Zvezdama Granda

Blic 27.09.2021
Muzička zvezda Svetlana Ceca Ražnatović prokomentarisala je sukob sa Draganom Stojkovićem Bosancem i njegovom ćerkom Aleksandrom Stojković Džidžom, nakon što je pomenuta epizoda izazvala mnoštvo komentara u javnosti. - Nemam komentar na to, sve… »
Viki Miljković: Nisam čula da je Ceca inače uvredila Bosanca

Viki Miljković: Nisam čula da je Ceca inače uvredila Bosanca

Nova 27.09.2021
Pevačica Viki Miljković prokomentarisala je sukob koji se u prethodnoj emisiji dogodio između Cece i Dragana Stojkovića Bosanca, te stala u zaštitu svoje kume. „Ne mislim da je to bila svađa, već sukob mišljenja, svako je izneo svoje mišljenje… »
"To žestoko? To je primitivno" - Ceca ponovo odbrusila bosancu i džidži! "Uvredili su me i moram da se branim!"

"To žestoko? To je primitivno" - Ceca ponovo odbrusila bosancu i džidži! "Uvredili su me i moram da se branim!"

Mondo 27.09.2021
Ceca Ražnatović je pre odlaska na snimanje prokomentarisala svađu s Bosancem. Ceca Ražnatović je pre odlaska na snimanje prokomentarisala svađu s Bosancem. Poslednju emisiju Zvezda Granda obeležila je, između ostalog, svađa Cece Ražnatović i… »
Oglasila se Ceca nakon sukoba s Bosancem: To je vama žestoko?! VIDEO

Oglasila se Ceca nakon sukoba s Bosancem: To je vama žestoko?! VIDEO

Nova 27.09.2021
Prošle subote u "Zvezdama Granda" došlo je do sukoba između Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića Bosanca, koji je podigao veliku medijsku prašinu. Sve je krenulo od Bosančevog komentara da je Marija Šerifović pevačina, a Ceca popularan pevač… »
Moja ćerka će postati obrazovan muzičar! Džidža žestoko odbrusila Ceci, a sada se oglasio i Bosanac!

Moja ćerka će postati obrazovan muzičar! Džidža žestoko odbrusila Ceci, a sada se oglasio i Bosanac!

Mondo 27.09.2021
Dragan Stojković Bosanac se oglasio nakon svađe sa Cecom Ražnatović. Dragan Stojković Bosanac se oglasio nakon svađe sa Cecom Ražnatović. Poslednju epizodu takmičenja Zvezde Granda obeležila je svađa Cece Ražnatović i Dragana Stojkovića… »
Džidža žestoko odgovorila Ceci zbog prozivke upućene Bosancu FOTO

Džidža žestoko odgovorila Ceci zbog prozivke upućene Bosancu FOTO

Nova 27.09.2021
Pevačica Aleksandra Stojković Džidža oglasila se na svom Instagram profilu povodom rasprave koju su tokom žiriranja u "Zvezdama Granda" imali njen otac i producent Dragan Stojković Bosanac i folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović. Naime, tokom… »
Džidža odgovorila ceci na prozivku: Oglasila se nakon skandala sa Bosancem u Zvezdama Granda: "Meni novac ne treba"

Džidža odgovorila ceci na prozivku: Oglasila se nakon skandala sa Bosancem u Zvezdama Granda: "Meni novac ne treba"

Blic 26.09.2021
Folk pevačica Ceca Ražnatović i Dragan Stojković Bosanac su se sukobili u "Zvezdama Granda", nisu se složili oko stavova, pa je došlo i do žešćih reči. Ceca je u par momenata pomenula i njegovu ćerku Aleksandru Stojković Džižu, koja se potom… »
Novi sukob cece i milija: Rekao joj da je narodnjak, pa mu ona odmah uzvratila! "Ja to, majke ti?"

Novi sukob cece i milija: Rekao joj da je narodnjak, pa mu ona odmah uzvratila! "Ja to, majke ti?"

Blic 26.09.2021
Nakon što se posvađala sa Draganom Stojkovićem Bosancem, Ceca Ražnatović ponovo se sukobila sa Aleksandrom Milićem Milijem. Pevačica je nedavno u "Zvezdama Granda" otkrila da se sa nekadašnjim saradnikom sudi, a sada je došlo do okršaja zbog… »

Vesti dana »