Povezane vesti
Korona skratila životni vek: U SAD očekivana starost muškarca pala za više od dve godine
Večernje novosti 27.09.2021
Foto:G.Šljivić U studiji, koja je obuhvatila Evropu, SAD i Čile, očekivani životni vek je smanjen u 27 od ukupno obuhvaćenih 29 zemalja. Dosad je prijavljeno skoro pet miliona smrtnih slučajeva uzrokovanih virusom korona. - Činjenica da naši rezultati… »
Pandemija smanjila očekivano trajanje života, najviše od Drugog svetskog rata
Radio 021 27.09.2021
Pandemija kovida smanjila je očekivano trajanje života 2020. godine najviše od Drugog svetskog rata, a očekivani životni vek američkih muškaraca pao je za više od dve godine. To je pokazala studija koju je danas objavio Univerzitet Oksford. Očekivano… »
Pandemija smanjila očekivano trajanje života najviše od Drugog svetskog rata
N1 Info 27.09.2021
Pandemija kovida-19 smanjila je očekivano trajanje života 2020. godine najviše od Drugog svetskog rata, a očekivani životni vek američkih muškaraca pao je za više od dve godine, pokazala je studija koju je u ponedeljak objavio Univerzitet Oksford… »
Vesti dana »
Degenek i Australija pobedom započeli Mundijal: Šokirali "favorita iz senke", uz evrogol u Vankuveru
Mondo pre 23 minutajoš 27 povezanih
Niksi posle 53 godine šampioni NBA lige: Branson vodio Njujork do titule protiv San Antonija
Insajder pre 8 minutajoš 26 povezanih
Letnji dan, pa osveženje: RHMZ upozorava na promenu vremena tokom večeri
N1 Info pre 23 minutajoš 14 povezanih
Švajcarci danas na referendumu glasaju da se broj stanovnika ograniči na 10 miliona
Radio 021 pre 1 satjoš 2 povezane




