Povezane vesti

Partizan pozvao Grobare: Ako sumnjate, dođite sve da pitate Stanojevića

Partizan pozvao Grobare: Ako sumnjate, dođite sve da pitate Stanojevića

Nova 27.09.2021
Fudbalski klub Partizan pozvao je navijače da na otvorenoj tribini postave pitanja treneru stručnog štaba Aleksandru Stanojeviću. Stanojević se prethodno stavio na raspolaganje navijačima posle utakmice sa ekipom Spartaka (5:0). „Želeo bih da… »
Stanojević pozvao grobare: ‘Dođite i pitajte me šta god!’

Stanojević pozvao grobare: ‘Dođite i pitajte me šta god!’

Hot sport 27.09.2021
Stanojević i Grobari se uskoro susreću! Trener beogradskog Partizana – Aleksandar Stanojević najavio je da će se sastati sa navijačima tog kluba, te da će im biti dozvoljeno da ga pitaju šta god požele. ‘Želeo bih da pozovem sve navijače… »
Stanojević najavio druženje sa "grobarima": Nesvakidašnja situacija u Humskoj, trener Partizana otvoreno o svim temama

Stanojević najavio druženje sa "grobarima": Nesvakidašnja situacija u Humskoj, trener Partizana otvoreno o svim temama

Večernje novosti 27.09.2021
FOTO: M. Vukadinović - Želeo bih da pozovem sve navijače Partizana da učestvuju u tribini koju ću organizovati. Svako će imati pravo da me pita šta god poželi, sva ona pitanja koja kruže na internetu, teorije zavere i sve što ih muči, mogu da… »
Stanojević izlazi pred navijače da razbije sve teorije zavere!

Stanojević izlazi pred navijače da razbije sve teorije zavere!

Sportske.net 27.09.2021
Partizan je večeras deklasirao Spartak u Humskoj sa 5:0, ali da uvertira pred duel sa Florom u drugom kolu Lige konferencija bude upotpunjena, potrudio se trener crno-belih Aleksandar Stanojević. On ne krije da osluškuje glas navijača, da mu je važno… »

Vesti dana »