Povezane vesti

Dve osobe poginule u sudaru kod Niša

Dve osobe poginule u sudaru kod Niša

Politika 27.09.2021
Supružnici rođeni 1947. i 1949. godine izgubili život kada su se sudarili „jugo” u kojem su bili, i kamion-šleper. NIŠ – Dve osobe izgubile su život u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas oko podneva na magistralnom putu… »
Juga u kom su poginuli kupili pre 10-ak dana: Milan (74) i Zorica (72) zajedno provodili penzionerske dane, zajedno otišli u…

Juga u kom su poginuli kupili pre 10-ak dana: Milan (74) i Zorica (72) zajedno provodili penzionerske dane, zajedno otišli u…

Kurir 27.09.2021
Milan Ivanović(74) i Zorica Ilić (72) iz Niša poginuli su danas oko 11 i 25 na ulazu u Malošište kada su svojim "Jugom" naleteli na šleper "Skanija". Za volanom je bio Milan kome je po sudu svedoka verovatno pozlilo tako da je prešao na levu… »
Kamion prepolovio „juga“ kod Niša, poginuli stariji supružnici

Kamion prepolovio „juga“ kod Niša, poginuli stariji supružnici

Nova 27.09.2021
Na putu Niš – Doljevac oko 11.25 časova došlo je do sudara putničkog i teretnog vozila, u kome su poginule dve osobe. Život su izgubili vozač i suvozač iz putničkog vozila. Preminuli su na licu mesta. Do nesreće je došlo kada je „jugo“ pod… »
Očevidac opisao kako je izgledao čeoni sudar KOD NIŠA: Pomislio sam da hoće da pogine, odjednom je izleteo pred kamion

Očevidac opisao kako je izgledao čeoni sudar KOD NIŠA: Pomislio sam da hoće da pogine, odjednom je izleteo pred kamion

Kurir 27.09.2021
Odjednom se pojavio "jugo" na 10 metara ispred kamiona, počeo je lagano da prelazi na levu stranu kolovoza. Gledam u njega i ne verujem, kažem: "gle, ovaj hoće da pogine". Udario je čeono u kamion, ali sam mislio da će da prežive jer jugo nije išao… »
Saobraćajna nesreća kod Niša, poginule dve osobe

Saobraćajna nesreća kod Niša, poginule dve osobe

RTV 27.09.2021
NIŠ - Dve osobe su poginule danas na putu Niš - Doljevac kada su se sudarili putničko i teretno vozilo, preneli su mediji. Život su izgubili vozač i suvozač iz putničkog vozila, navode Novosti. Oni su preminuli na mestu događaja.… »

Vesti dana »