Povezane vesti

"Plašila sam se da će biti ovako": Tomina supruga zaplakala u emisiji dok je pričala o filmu, Silvani i životu

"Plašila sam se da će biti ovako": Tomina supruga zaplakala u emisiji dok je pričala o filmu, Silvani i životu

Telegraf 27.09.2021
Gordana Zdravković je ispričala i posle kojih reči je i definitivno razumela svog supruga Tomu. Supruga Tome Zdravkovića, Gordana, sinoć je odgledala film „Toma“ i tim povodom gostovala je u "Uranku" na K1 televiziji. Otkrila je najpre zašto… »
"Voleo je silvanu i bio je očajan": Žena Tome Zdravkovića se slomila zbog filma, iznela sve u javnost: "Plašila sam se da…

"Voleo je silvanu i bio je očajan": Žena Tome Zdravkovića se slomila zbog filma, iznela sve u javnost: "Plašila sam se da…

Blic 27.09.2021
Supruga Tome Zdravkovića, Gordana, sinoć je odgledala film „Toma“ i tim povodom otkrila šta misli o ovom ostvarenju i zašto nije bila na beogradskoj premijeri. - Nisam stigla na premijeru, jer u Kanadi stalno menjaju propise zbog korone. Jedva sam… »
Udovica Tome Zdravkovića se slomila u emisiji: Progovorila o filmu i životu sa pevačem - Plašila sam se da će ovako biti

Udovica Tome Zdravkovića se slomila u emisiji: Progovorila o filmu i životu sa pevačem - Plašila sam se da će ovako biti

Mondo 27.09.2021
Gordana Zdravković plakala u jutarnjem programu. Gordana Zdravković plakala u jutarnjem programu. Nakon premijera u Sarajevu, Nišu i Novom Sadu najiščekivaniji film godine "Toma" nedavno je prikazan i u beogradskom Sava centru, a oduševljenje… »

Vesti dana »