Povezane vesti

Novi snimak sumanute vožnje u centru Beograda: Pogledajte kako vozač u punoj brzini izleće iz raskrsnice i udara u zgradu!

Novi snimak sumanute vožnje u centru Beograda: Pogledajte kako vozač u punoj brzini izleće iz raskrsnice i udara u zgradu!

Kurir 27.09.2021
Na društvenim mrežama pojavio se snimak jučerašnjeg incidenta u centru grada. Udes se dogodio na uglu Balkanske i Gavrila Principa kada je vozač putničkog automobila u velikoj brzini izgubio kontrolu nad vozilom i udario u obližnju zgradu. -… »
Snimak stravičnog udesa u Beogradu: Vozač u punoj brzini izleteo iz raskrsnice i udario u zgradu (VIDEO)

Snimak stravičnog udesa u Beogradu: Vozač u punoj brzini izleteo iz raskrsnice i udario u zgradu (VIDEO)

Večernje novosti 27.09.2021
Foto: Printskrin/Instagram/moj_beo_grad Udes se dogodio juče na uglu Balkanske i Gavrila Principa kada je vozač putničkog automobila u velikoj brzini izgubio kontrolu nad vozilom i udario u obližnju zgradu. A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)… »
Zastrašujuć snimak iz centra Beograda - zakucao se kao "metak" u zgradu: Pogledajte momenat kada je auto udario u zid!

Zastrašujuć snimak iz centra Beograda - zakucao se kao "metak" u zgradu: Pogledajte momenat kada je auto udario u zid!

Mondo 27.09.2021
Na uglu Balkanske ulice i Gavrila Principa u nedelju ujutru došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovao jedan automobil, a sada je objavljen snimak gde se vidi kako je to izgledalo! Na uglu Balkanske ulice i Gavrila Principa u nedelju ujutru… »
Zakucao se munjevitom brzinom u zid kuće u centru Beograda: Vozio 100 kilometara na sat, usput oborio dva stubića (video)

Zakucao se munjevitom brzinom u zid kuće u centru Beograda: Vozio 100 kilometara na sat, usput oborio dva stubića (video)

Srbija danas 27.09.2021
Kako su preneli prethodno mediji, vozač je nakon toga napustio mesto nezgode. Prema za sada nezvaničnim navodima, vozač automobila "volksvagen širok" oborio je dva stubića i udario u zid kuće na uglu Balkanske i Principove, ostavljajući iza sebe… »

Vesti dana »