Povezane vesti

Stojanović: Sam Isus da vaskrsne, naprednjaci bi ga ponovo razapeli

Stojanović: Sam Isus da vaskrsne, naprednjaci bi ga ponovo razapeli

Danas 28.09.2021
Izjava viditelja i humoriste Ivana Ivanovića da bi na predsedničkim izborima sigurno pobedio Aleksandra Vučića, aktuelnog predsednika, izazvala je oprečne komentare sagovornika Danasa. Predstavnici vladajuće većine odmah su ocenili da je voditelj… »
Ivan Ivanović o kandidaturi: Pobedio bih Vučića na izborima, SNS ne bi imao nikoga protiv mene

Ivan Ivanović o kandidaturi: Pobedio bih Vučića na izborima, SNS ne bi imao nikoga protiv mene

Radio 021 28.09.2021
Popularni voditelj Ivan Ivanović govorio je o predstojećim izborima, ali i o tome što deo javnosti vidi njega kao potencijalnog predsedničkog kandidata. Predsednički izbori u Srbiji organizovaće se na proleće 2022. godine. Aleksandar Vučić… »
Ivan Ivanović: Pobedio bih Vučića na izborima

Ivan Ivanović: Pobedio bih Vučića na izborima

Nova 28.09.2021
"Narod ne treba da se plaši ko je kandidat, nego da bude odlučan u tome da se izbori za društvo u kome nas niko nikada neće poniziti ovoliko koliko su to uradili naprednjaci", rekao je za Nova.rs naš voditelj i humorista Ivan Ivanović. Na pitanje da… »
Ivanović: Narod da se bori za društvo u kom nas neće poniziti ovoliko kao SNS

Ivanović: Narod da se bori za društvo u kom nas neće poniziti ovoliko kao SNS

N1 Info 28.09.2021
"Narod ne treba da se plaši ko je kandidat, nego da bude odlučan u tome da se izbori za društvo u kome nas niko nikada neće poniziti ovoliko koliko su to uradili naprednjaci", rekao je za Nova.rs čuveni voditelj i humorista Ivan Ivanović. Na pitanje… »

Vesti dana »